• 1 z 7
 

Světelný meč "SERVANT OF DARKNESS" Plně kontaktní! Multi-color!!!

20 hodnocení
 

Plně kontaktní světelný meč verze Xenopixel. Vybaven citlivým pohybovým senzorem, možnost změnit barvu čepele, bohatý výběr zvukových módů. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 18 999 Kč
Ušetříte 11 000 Kč (–57 %)
7 999 Kč
6 611 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "SERVANT OF DARKNESS" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Dobrovolně se stávám, Vašim učedníkem..."

Bratrstvo temnoty prohrává. Každým dnes ztrácí 1000 bojovníků a postupně přicházejí o podrobené soustavy. Však zoufalá situace si žádá zoufalé činy, a Sithští lordi na nejvyšších postech zakládají akademie, kam přijmou každého kdo je jen lejce citlivý na sílu a udrží zbraň. Časy mocných Sithů jsou již dávno pryč a mezi novými učedníky se najde jen málo těch dobrých. A co by? Patříte mezi ty dobré? Tak se chopte světelného meče a ukažte že jste pravím služebníkem Temnoty!!! 

Světelný meč "SERVANT OF DARKNESS" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče je detailně propracována a oplývá originálním designem v černé barvě. Jedná se o model Xenopixel, což je levnější varianta z našich stránek již známého Neopixelu. Verze Xenopixel užívá stejného tubusu jako jeho dražší dvojče. Uvnitř rukojeti se nachází kontakt, jenž reaguje s kontaktem na konci tubusu a způsobuje tak rozsvícení čepele. Krom toho se pod oním kontaktem skrývá žárovka. Na rozdíl od Neopixelu, rukojeť Xenopixelu svítí i sama o sobě bez tubusu. Svítivost meče si můžete změnit a díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Úplnou novinkou u verze Xenopixel. Je to že si můžete změnit přímo mód samotného meče. Můžete si vybrat z těchto módů.
 
- Blaster Blade (Meč je po zapnutí zhasnutý a reaguje jen při stisknutí tlačítka, simuluje tak střelbu z Blasteru). 
- Ghost Blade (Meč po zapnutí vydává zvuk avšak pevně nesvítí. Místy problikává a reaguje na střet i pohyb). 

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "SERVANT OF DARKNESS" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "SERVANT OF DARKNESS"
- Napájecí kabel
- Plný tubus (Neopixel/xenopixel)
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 
- USB Fleshka 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Světelný meč verze Xenopixel, praktická ukázka:

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka celek 113,2 cm
Délka rukojeti 24,5 cm
Hmotnost 289 g
Materiál hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JG Avatar autora tubus 27.8.2022 11:59
zdravím mám otázku k tubusu, vidím, že je naspané, že k tomuto meči půjde neopixel tubus, ale u jiných je jen RGB tubus, není tam nějaká chyba nebo doopravdy dostanu u tohoto světelného meče neopixel tubus? Děkuji za odpovědi
Odpovědět
P Avatar autora Nabíječka 25.6.2022 20:27
Když si koupím světelný meč dostanu k tomu i nabiječku.
Odpovědět
JG Avatar autora 5.7.2022 13:24
dostanete k tomu kabel na nabíjení meče a nedoporučuji ho dát do nabíječky, ale nabít přes laptop