• 1 z 8
 

Světelný meč "REY" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!! II. jakost

Neohodnoceno
 

Detailně propracovaný světelný meč 1:1 s filmovým originálem. Propracované detaily, neopixelová varianta. Obsahuje vlastnost multi-color. Ideální kousek na výstavu, ale i na kontaktní šerm.   

Dostupnost Skladem
Běžná cena 29 999 Kč
Ušetříte 15 000 Kč (–50 %)
14 999 Kč
12 396 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
 
Meč byl použit k natáčení a následně opravovaný. Vzhledově je v pořádku a je opět plně funkční. 

Světelný meč "REY" Plně kontaktní!

"Jsem Rey... Rey Skywalker."

Mladá sběračka šrotu z planety Jakku si žila v celku klidný život, než ji do cesty vstoupil malý droid BB8. A tak odstartovala její cesta, během níž prošla mnoha dobrodružství a odhalila v sobě skrytou sílu, kterou vládli rytíři Jedi. Rey se stala třetím vlastníkem meče Anakina Skywalkera a s ním v ruce se postavila tomu největšímu zlu, samotnému, opět vzkříšenému císaři Darth Sidiusovi. Po jeho porážce si však vytvořila svůj vlastní světelný meč a tím dokončila svůj výcvik.     

 

Propracovaná replika v měřítku 1:1 vhodná nejen pro výstavní účely, ale též plně funkční pro kontaktní šerm. První svého druhu, který jinde v České republice neseženete. Světelný meč "REY" je na chlup podobný filmovému originálu. Jádro zhotovené z hliníkové slitiny zdobené detaily, které Vaše oko na 100% zaujme. 

Krom COOL vzhledu skrývá meč ve svém vnitřku hned několik funkcí. Tou nejvíc patrnou je změna barvy, takže pokud Vám nevyhovuje základní žluté zbarvení čepele nevadí, díky funkci multi-color může Vaše čepel zářit barvou, která je Vašemu srdci nejbližší. Další funkcí meče je možnost změny zvukového módu a svítivosti. Meč Vám může jen svítit, nebo dokonce problikávat. Pokud však jste nadšenec do sběratelství a meč chcete pouze k výstavním účelům, jistě Vás potěší transparentní stojánek, který je součástí balení. :)   

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "REY" plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
Napájecí kabel
- Tubus
- Transparentní stojánek

Světelný meč "REY" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost rukojeti 514 g
Celková hmotnost 824 g
Délka rukojeti 27 cm
Materiál Hliníková slitina, plast
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: