HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Světelný meč "KYLO REN" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!

30 hodnocení
 

Detailně zpracovaný v poměru 1:1 s filmovým originálem. Neopixelová verze s funkcí multi-color. Vhodný jak k výstavním účelům, tak na kontaktní šerm.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 29 999 Kč
Ušetříte 8 000 Kč (–26 %)
21 999 Kč
18 181 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "KYLO REN" Plně kontaktní!

"Přidej se na temnou stranu! Společně... Budeme vládnout celé galaxii."

Ben Solo patřil díky svým schopnostem k nejlepším studentům na akademii Luka Skywalkera. Hluboko v jeho srdci se však skrývala temnota a ta ho přivedla na cestu temné strany. Z Bena se tak stal Kylo Ren učedník vrchního velitele Snoka a nástupcem Darth Vadera. Kylo Ren charakteristický svou černou maskou a zvláštním světelným mečem se tak sta další hrozbou pro galaxii. Ovšem ve svém srdci stále cítí pochybnosti. A není jisté, zda ho zlo opravdu úplně pohltilo.        

Jediný svého druhu v České republice. Zcela přesná kopie, ale tentokrát funkční, tudíž vhodná pro kontaktní šerm. Detailně zpracovaná rukojeť má základ vyrobený z hliníkové slitiny a to včetně propracovaných detailů. Záštita meče díky detailnímu zpracování opravdu vypadá, jako by se jednalo o skutečný světelný meč. Neboť její povrch je stylizován tak, že vypadá, jako opálený silným žárem. Samotné malé čepele, které pevně pasují do záštity, jsou stylizovány, aby připomínali tvar čepele filmové předlohy. 

Krom autentického designu meč také vlastní několik funkcí, které Vás 100% zaujmou. Tou nejdůležitější je rozhodně možnost měnit barvu čepele. Pokud Vám tedy nevyhovuje klasická červená, můžete si ji změnit na jinou barvu, která je Vám bližší. Krom toho meč obsahuje několik módů svítivosti, které lze také libovolně měnit podle chuti. Do třetice tu máme možnost změny zvuků, takže se opravdu jedná o štědrou nabídku, ze které si můžete vybrat a přizpůsobit si meč podle svého. :)

Součástí meče je pevný transparentní stojánek. Do něj můžete meč pohodlně založit a kochat se jeho krásou. Stojánek je malý, lehký a snadno přenosný. Bez problémů zapadne do každé domácnosti. :) 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie. 

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A

Obsah balení:
- Světelný meč "REY" Plně kontaktní! Multi-COLOR!!!
Napájecí kabel
- Tubus
- Transparentní stojánek

Světelný meč "KYLO REN" je ideálním kouskem pro fanoušky STAR WARS. Je vhodný k cosplay, na kontaktní šerm, či jen tak na výstavu ve svém obydlí. Ať Vás provází síla. :)  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Videorecenze:

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Hmotnost rukojeti 589 g
Celková hmotnost 999 g
Délka rukojeti 27,5 cm
Materiál Hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Baterky? 19.3.2022 21:24
Je to na baterky? A může se s tím šermovat?
Odpovědět
P Avatar autora meč 9.5.2021 18:55
proč to stálo 40k ?
Odpovědět