• 1 z 8
 

Světelný meč "DARTH VADER" Plně kontaktní! Multi-color!!! - RGB

6 hodnocení
 

Světelný meč typu RGB, jenž je detailně zpracován. Měřítko 1:1. Plně kontaktní, vhodný jak na výstavu tak pro kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 19 999 Kč
Ušetříte 10 000 Kč (–50 %)
9 999 Kč
8 264 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "DARTH VADER" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Nebuď tak moc pyšný na technického strašáka kterého jsi zkonstruoval! Schopnost zničit planetu, není nic ve srovnání s mocí vesmírné síly!" 

Fanoušci původní trilogie Star Wars si přijdou na své! Na sklad Chladných zbraní dorazil jako temný mrak, světelný meč samotného Darth VaderaMeč Sithského lorda, který byl zodpovědný za převrat Galaktické republiky, vyvraždění rytířů Jedi a zrození Galaktického Impéria. Nyní se můžete i Vy cítit jako Anakin Skywalker, když přešel na temnou stranu síly, protože meč "DARTH VADER" čeká jenom na Vás! 

Rukojeť světelného meče je přesnou replikou z legendární ságy. Detailní zpracování a zvukové efekty jsou naprosto totožné s filmovou předlohou a dodává Vám pocit, že Vy sám/a jste Darth Vader. :)

Základ rukojeti je vyroben z pochromovaného kovu, zdobné detaily rukojeti z tvrzeného plastu. Rukojeť v měřítku 1:1 výborně padne do ruky, aniž by vykluzovala. Spodní část meče drží na šroubovací závit, pod kterým je skryta výkonná baterie a silný reproduktor.  

Meč obsahuje celkem bohatý výběr barevných módů, které se dají lehce přepnout a každý z nich obsahuje originální hlášku z filmu! Takže i když je meč původně červený, Vy sami se můžete rozhodnout, jaká barva je ta Vaše! Takže na jakou stranu se postavíte? 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.   

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah Balení:
- Světelný meč "DARTH VADER"
- Dutý tubus
- Baterie
- Napájecí kabel
- Transparentní stojánek

Světelný meč "DARTH VADER" je vhodný pro tréninkový i kontaktní šerm. Dá se také využít k cosplayi jak Sithského lorda, tak Rytíře Jedi. Může sloužit jako dekorace obývacího pokoje, dětského pokoje, nebo jiné části Vašeho domova. Jste fanoušky Star Wars? Tento meč rozhodně nesmí chybět ve Vaší sbírce! Nechť Vás provází síla! 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Celková délka meče 113,2 cm
Celková hmotnost 831 g
Hmotnost rukojeti 658 g
Délka rukojeti 29,2 cm
Materiál Pochromovaný kov, plast
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: