HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Světelný meč "DARTH REVAN" Plně kontaktní! Multi-color!!!

8 hodnocení
 

Světelný meč slavného Darth Revana. Detailně zpracovaná rukojeť z hliníkové slitiny. Verze RGB. Obsahuje několik zvukových módů, včetně módů hlasitosti. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 22 999 Kč
Ušetříte 11 300 Kč (–49 %)
11 699 Kč
9 669 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "DARTH REVAN" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Spasitel, dobyvatel... hrdina, padouch! Jsi všechno Revane... a přesto nejsi nic. Nepatříš ani ke světlu ani k temnotě.
Navždy budeš stát sám!"

Darth Revan patřil k těm nejsilnějším Jediům i Sithům. Vyprávějí se o něm legendy. Pro jedny to byl hrdina, který ochránil Republiku před nájezdy Mandaloriánů. A pro druhé tyran, který dovedl Republiku na pokraj zničení. Revanův příběh je smutný, avšak jeho skutky se navždy zapsali do historie Galaxie. Nyní i Vy můžete pocítit jaké to je být v jeho kůži. Máme pro Vás Světelný meč "DARTH REVAN"! Osud galaxie může být nyní ve Vašich rukou!!! 

Fanoušci legendární hry na téma Star Wars "Knight of the Old republic" si přijdou na své. Neboť jsme jediným E-shopem v České republice, který má na skladě tento kousek, který není jen výstavní, ale i na kontaktní šerm!!! :O 

Světelný meč "DARTH REVAN" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Jeho design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze tří možností:
- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi třemi módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "DARTH REVAN" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Tak jaký bude Váš osud? Spasíte galaxii? Nebo ji odsoudíte k záhubě? Přímo z produkce studia Disney!  

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 Ah)


Obsah balení:
- Světelný meč "DARTH REVAN"
- USB napájecí kabel
- Dutý RGB Tubus
- Transparentní stojánek
- Návod
- Upevňující šroubky (Červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Celková délka meče 117 cm
Hmotnost rukojeti 463 g
Délka rukojeti 31 cm
Materiál Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: