• 1 z 7
 

Taktické pero "BLACK KUBOTAN" 2 barvy

34 hodnocení
 

Taktické pero které nejen píše, ale také jej lze využít při sebeobraně, ale i k záchraně života. Vyrobeno z pevné hliníkové slitiny.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 100 Kč (–25 %)
299 Kč
247 Kč bez DPH
   
Kategorie Survival / Outdoor vybavení
Záruka 2 roky
 

Taktické pero "BLACK KUBOTAN" 2 barvy

Nyní ve 2 barevných variantách a to nejen černé, ale i ve zlaté barvě!!! Taktické pero "BLACK KUBOTAN" není obyčejná propiska. Jedná se o víceúčelový nástroj, který je v nouzi možno využít jak k sebeobraně tak i k záchraně života.

Pero lze využívat klasicky k psaní, ale jakmile přijde nepředvídatelná událost, víte, že se na pero můžete spolehnout. 

Kubotan je sebeobranný prostředek, sloužící k úderům a tlakům na citlivé body na lidském těle. Pro zpevnění zatnuté pěsti při obraně stačí kubotan pevně sevřít. Úder tak bude dynamičtější díky zpevněné ruce a větší hmotnosti. 

Další předností taktického pera "BLACK KUBOTAN" je kovový hrot. Ten lze využít k nouzovému rozbití skla automobilu při dopravní nehodě nebo havárii, a tím vyprostit a zachránit posádku vozidla.

Díky ocelovému klipu můžete pero umístit do zápisníku nebo nosit v tašce s notebookem. Máte tak pero stále při sobě a v nouzi jej lze použít. POZOR! Černá verze neobsahuje náhradní tuhu.

Podobné produkty

Druh křesadlo
Hmotnost 45 g
Délka 14,7 cm
Průměr pera 13 mm
Barva inkoustu černá
Materiál hliníková slitina, ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Kubotan 6.5.2021 18:29
Jedno taktické pero jsem měl tak jsem zkusil i z tohoto obchodu a příjemně překvapilo já se bál co to bude a za tu cenu klobouk dolů spokojenost díky moc.
Odpovědět
OG Avatar autora 8.11.2019 14:57
Skvělá zbraň akorát do ruky a snadno uschovatelná. Materiál odolný vůči poškození. Výhodou je možnost měnit náplň do propisky. Doporučuji všem, kteří hledají zbraň, která ochrání a snadno se schová.
Odpovědět