• 1 z 12
 

Survival box na přežití "AID KIT KPZ" 27v1! EDC

4 hodnocení
 

Každý potřebuje svou krabičku poslední záchrany. Box Vám nabídne nůž, křesadlo, sadu na rybaření, lékárničku a mnohé další. Celkem 27 funkcí. KPZ / EDC vybavení

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–50 %)
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie Survival / Outdoor vybavení
Záruka 2 roky
 

Survival box na přežití "AID KIT KPZ" v1! EDC

Survival boxy jsou nástupci klasických skautských "KPZ". Jejich funkce je jasně daná - pokud se dostanete do nouzové situace, v tomto boxu musí být nástroje, které Vás dostanou do bezpečí, nebo zajistí Váš komfort v přírodě a divočině

Tento ultimátní "AID KIT KPZ" obsahuje vybavení se kterým se nemusíte bát ničeho.

Co tento box obsahuje?

Nůž:
To nejdůležitější. V tomto boxu obdržíte zavírací nůž s čepelí dlouhou 6 cm. Nůž využijete při veškeré potřebné práci, jako naostření klacku na opékání, řezání látek, obvazů, lan, k vaření a podobně. Nůž má pojistku podobnou typu back-lock - pro zavření nože je nutné stlačit páčku na horní části rukojeti. Nůž navíc disponuje klipem na opasek, takže ho lze nosit zajištěný v kapse, nebo na opasku. 

Křesadlo:
Oheň je nedílnou součástí přežití. Pro usnadnění rozdělání ohně v této sadě najdete i velké křesadlo. Délka magnéziové tyčinky je 7 cm a průměr 0,8 cm! U křesadla nesmí chybět plíšek na škrtání. Stačí škrtnout a dostanete sprchu žhavých jisker! Na plíšku nalezneme i pravítko a otvírák na lahve

Multifunkční příbor:
Speciální příbor, který nahradí hromadu nástrojů. Na příboru najdeme lžíci, vidličku, zubatý nůž, otvírák na lahve, otvírák na konzervy, klíč na matky 3 velikostí a dírky pro provlečení provázku. Ty slouží k výrobě nouzového oštěpu - vidličku přiděláte ke klacku a můžete lovit např. ryby.  

Svítilna:
Malá, ale výkonná svítilna se zoomem. Využití najde v hluboké noci, nebo při signálním znamení. Svítilna se dá díky klipu přidělat na opasek, nebo zajistit v kapse. Napájení pomocí 1x AA baterie. Baterie není součástí balení. 

Přívěšek s kompasem:
Přívěšek, který můžete přidělat na klíče, zip, nebo na Vaše vybavení. Disponuje kompasem, který Vám usnadní orientaci v terénu.

Sada na rybaření:
Sada pro nouzový lov ryb, která obsahuje vše pro lov sladkovodních i mořských ryb. Sada obsahuje 2x svazek vlasce, 1x velký háček s protihrotem, 1x malý háček s protihrotem, 2x olůvka, 2x splávek, 2x návnadu na dravce, 2x karabinku s obratlíkem. 

Lékárnička:
Základní lékárnička pro první pomoc nebo ošetření menších zranění. Lékárnička obsahuje: Obvaz, škrtidlo, nůžky, pinzetu, 10 náplastí, čtvercovou náplast, 8 alkoholových hadříků, 6 jodových hadříků, bandáž (šátek) pro případ zlomenin horních končetin a lepící náplast pro lepení obvazů a fixaci. 

 

Za skvělou cenu tak dostanete opravdu pestrou výbavu, kterou doporučujeme mít vždy v batohu či autě. 

Souhrn vybavení boxu:

 1. Zavírací nůž
 2. Křesadlo
 3. Vidlička
 4. Lžíce
 5. Zubatý příborový nůž
 6. Otvírák na lahve
 7. Otvírák na konzervy
 8. Klíč na matky 3 velikostí
 9. Svítilna 
 10. Přívěšek s kompasem
 11. Malý háček na ryby
 12. Velký háček na ryby
 13. 2x vlasec 
 14. 2x splávek
 15. 2x návnada na dravce
 16. 2x karabinka s obratlíkem
 17. 2x olůvko
 18. Obvaz
 19. Škrtidlo
 20. Nůžky
 21. Pinzeta
 22. 10 náplastí
 23. Čtvercová náplast
 24. 8 alkoholových polštářků
 25. 6 jodových polštářků
 26. Bandáž
 27. Lepící náplast

 

 

Podobné produkty

Druh Survival box
Hmotnost krabičky cca 450 g
Délka krabičky 21 cm
Šířka krabičky 12 cm
Výška krabičky 6 cm
Materiál nerezová ocel, plast, nylon, lékárenské vybavení, sada na rybaření
Délka čepele (ostří) 6 cm
Celkem funkcí 27

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: