• 1 z 3
 

Indiánský tomahawk s dýmkou míru "PEACEMAKER"

32 hodnocení
 

Propracovaný, zdobený indiánský tomahawk s hlavicí z kvalitní leštěné oceli. Topůrko zdobené peřím a kůži, jenž ve svém nitru ukrývá dýmku.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–50 %)
999 Kč
826 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 

Indiánský tomahawk s dýmkou míru "PEACEMAKER" 

Za časů, kdy rozlehlé prérie náleželi matce přírodě, se po nich proháněli indiánské kmeny. Tyto kmeny žili po staletí v harmonii s přírodou a respektem k životu. Avšak ne pokaždé se vyhnuli sporu. Časy míru sem tam proťali časy války. Netrvali však příliš dlouho a poté co bohové rozhodli na čí straně je právo, usedli znesvářené kmeny pospolu k ohni a na znamení příměří se kouřila takzvaná dýmka míru. 

Jedná se o nebojovou repliku tomahavku, ale ostří na této sekeře je ostré, takže jemnější zacházení snese, ale není to zbraň určená na tvrdou práci. Samozřejmě je na místě i obezřetnost. Tato sekera je naprostým unikátem ve své oblasti a to díky tomu že je to současně i dýmka míru. 

Díky jedinečnému zpracování se Vám tak do ruky dostane replika indiánského tomahavku v kombinaci s dýmkou. Tato dýmka je dekorací, nikoliv funkčním nástrojem pro kouření. Ovšem dýmka se dá uvést do provozu pár drobnými úpravami, což by pro zručného kutila neměl být problém. :)

Sekera je tvořena leštěnou ocelí stejně jako kotel na tabák. Rukojeť je vyřezána ze dřeva, skrze které vede krk dýmky a zakončená je náustkem. Zdobení rukojeti je z hovězí kůže, imitace kožešiny a mosazných spon. Ozdobou jsou také ptačí pérka na koženém pásku okolo kotle dýmky, která dává celé sekeře indiánský nádech.

Pokud jste nadšenci do májovek, nebo se Vám jen líbí myšlenka spojení dvou protikladů válečné sekery a dýmky míru, je tento unikát jako stvořený právě pro Vás.

 

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost 380 g
Délka 47 cm
Šířka 17,5 cm
Materiál leštěná ocel, dřevo, kůže, imitace kožešiny, mosazné cvoky
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PA Avatar autora 19.11.2021 17:44
Parádny výrobok Problém v poštovnom cca 9 eur na Slovensko
Odpovědět
TZ Avatar autora zas ja 8.12.2020 12:25
da sa zo sekerou normalne kacat stromy a pouzivat ju na survival ?
Odpovědět
T Avatar autora otazka 8.12.2020 12:24
aj ta dymka je funkcna ?
Odpovědět
Avatar autora info 31.7.2020 18:27
Jaký tabák to snese ty průduchy aby se neucpaly .Určitě asi NL nebo trávu?
Odpovědět
J Avatar autora 15.10.2019 16:34
Skvělé zpracování za skvělou cenu .Jen se těžko hledá vzhledem k tomu že v názvu není uvedeno slovo Tomahawk.
Odpovědět