• 1 z 5
 

Sekera "BLACK EAGLE" outdoorová

23 hodnocení
 

Outdoorová sekera, která se skvěle hodí k táboření, kempování, rybaření, pobytu v přírodě a obecně outdoorovým aktivitám. Dodávána s nylonovým pouzdrem. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 899 Kč
Ušetříte 500 Kč (–55 %)
399 Kč
330 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 

Sekera "BLACK EAGLE" Outdoorová 

Vám jistě přijde vhod při kempování v divočině či doma na práci se dřevem! Nabízí příjemně tvarovanou rukojeť zakončenou v patce pro lepší držení a v neposlední řadě čepel z nerezové oceli s černou povrchovou úpravou. Sekerka je tak akorát těžká, dobře padne do ruky a výborně se s ní pracuje!

Čepel sekery je v rukojeti zajištěna dvěma pevnými šrouby, takže se nemusíte bát se do toho "opřít"! :-). Díky očku na konci rukojeti můžete sekeru "BLACK EAGLE" snadno zavěsit na stěnu, opasek či batoh. 

Jako dárek od nás obdržíte nylonové pouzdro, chránící sekeru i okolní předměty před poškozením. Pouzdro je pevné a vyztužené nýty proti proříznutí. 

Podobné produkty

Druh sekery
Hmotnost 390 g
Délka 34,5 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora sekera ,, black eagle" 8.9.2020 21:34
S touto sekerou jsem velice spokojen, co se týče vzhledu a funkčnosti. Větší políka s tím sice nenaštípu, ale to je jasné už od pohledu. Jinak ji vřele doporučuji pro camping, nebo na naštípání kolíčků na podpal. ( se sekerou jsem velice spokojen, a rozhodně se v mé sbírce skvěle vyjímá ).
Odpovědět
M Avatar autora SEKERA "BLACK EAGLE" 30.12.2019 10:36
Sekera je super. Za mě musím ocenit, že se vejde i do kabelky ;-) nebo menšího batohu a perfektně mi padne do ruky. Šrouby vypadají pevně, tedy musím ocenit, že ostří nebude vypadavat, ani se hýbat, jako u klasických starých dřevěných seker na dřevo. Třísky na podpal s ní půjdou nasekat jedna radost. Ve sbírce vypadá také netradičně, takže za mě spokojenost po všech stránkách.
Odpovědět
S Avatar autora Sekera 28.6.2020 03:48
Táto sekera je velmi dobrá ako na výzor tak aj pri sekaní. Hneď ako som ju vybral bola ostrá a dalo sa s ňou hneď fungovať. Naučil som sa s ňou hádzať aj keď nieje úplne dobre vyvážená ale prídete na to. Kov je velmi dobrý a pevný a pri vyššej sile s ňou preseknete aj nejakú palicu.l Výzor je velmi pekný a drží sa velmi dobre. Odporúčam, za mňa 100/100
O Avatar autora Sekera Black Eagle 1.12.2019 17:38
Tato sekera mě zaujala na první pohled hned svým jedinečným vzhledem. Hned co jsem ji zde viděl a pročetl si její parametry, řekl jsem si, že za takovou cenu ji prostě musím mít! Doslova za pár dní byla u mě doma a můžu vám říct.. Že z blízka je ještě hezčí! :D Dost ale už o vzhledu. Tato až taktická sekera je opravu dobře vyvážená a práce s ní je velmi dynamická a rychlá (ať už sekáte cokoliv). Poměr rozměrů / váhy je též velice příjemný a ruka vám z rukojeti nesklouzne, ani kdybyste chtěli (mysleno pozitivně). Sekera k vám přijde též už velmi dobře nabroušena, dá se s ní spolehlivě sekat, i řezat (kdybyste z nějakého důvodu chtěli něco řezat sekerou). Jednoduše za mě jasné ANO. Pokud najdu nějaké mínusy, dopíšu je sem. Tak zatím.
Odpovědět
JJ Avatar autora sekera Black Eagle 30.11.2019 15:25
Vzhledem k tomu, že jsem blíže k 62-letům, musím přiznat, že mne sekání s ní velice mile překvapilo. Lehká do ruky, dobře vyvážená, jako kdyby ji někdo stvořil pro mne. S takovou lehkostí se s ní pracuje a jde to velice svižně. Umím sekat se sekerami. Beru si ji do zahrady a je ideální, protože není těžká. Děkuji Vám a JE Boží!!!!!
Odpovědět