• 1 z 8
 

Kovaná sekera "BUTCHER'S BONE" high carbon steel!

5 hodnocení
 

Ručně kovaný masivní sekáček, vyrobený z kvalitní uhlíkaté oceli. Praktický jak doma tak v přírodě. Součástí balení je též pevné pouzdro z hovězí kůže. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 099 Kč
Ušetříte 600 Kč (–28 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 

Kovaná sekera "BUTCHER'S BONE" high carbon steel!

Ručně kovaný kousek, který se dá využít jak doma, tak v přírodě.

Jednoduchý srpovitý design s jednoduchým zdobením pro praktické využití. Jedinečný tvar a konstrukce Vám umožňuje mnoho využití! Vskutku dlouhá a zakřivená čepel Vám umožňuje pohodlný úchop v horní části. Tím se z sekery "BUTCHER'S BONE" rázem stane praktický nůž! Můžete řezat a krájet - dlouhá čepel a efektivní držení pod čepelí Vám to všechno umožní.

Pokud sekeru "BUTCHER'S BONE" chytnete klasickým způsobem zcela dole, je připravena k sekání standartním způsobem.

A pokud ji chytnete ještě níže, můžete ji použít jako vrhací sekeru! A věřte, že zasekávání sekery "BUTCHER'S BONE" je při vrhání díky svému tvaru jedna radost:) Zvláště, pokud si na terč přichystáte např. provázek - poté to není zasekávání, ale vysloveně přesekávání!

Rukojeť sekáčku je spirálovitě zatočena bez dalších materiálů - není tedy, co by se mohlo rozbít či odpadnout při použití ;) Celý sekáček je vyrobený z celistvého kusu masivní oceliVysoce uhlíkatá ocel Vám umožní všestranné využití. Pevná ostřená čepel o délce 21,7 cm, je ostřena již z výroby a je tak pevná, že se s ní dá sekat i dříví.

Součástí sekáčku je také pevné kožené pouzdro, které díky pevnému poutku můžete zavěsit na opasek a bezpečně jej nosit u sebe. :)     

Podobné produkty

Hmotnost celková 522 g
Délka celková 26 cm
Délka čepele 23,7 cm
Hmotnost 451 g
Délka pouzdra 27,3 cm
Hmotnost pouzdra 75 g
Materiál vysoce uhlíkatá ocel, kůže (pouzdro)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: