HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Taktická katana "MODERN SHINOBI"

11 hodnocení
 

Plně funkční meč moderního designu z karbonové oceli 1095. Ideální jak na výstavu tak pro trénink. Kousek, který ocení každý moderní ninja. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 5 500 Kč (–50 %)
5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Taktická katana "MODERN SHINOBI"

" Taktika je základ vítězství "

Katana se už odnepaměti řadí mezi nejslavnější a nejvíce smrtelné zbraně, které vyšli na světlo světa. Její původ bychom nalezli v tajemné zemi vycházejícího slunce. Japonsko se může pyšnit tímto skvostným výtvorem, jenž si udržel své místo v užíti od dávných časů feudálního Japonska,dodnes. Některé ozbrojené síly používají katany i v naší době a to něco značí o její síle a jménu.

V době ve které žijeme už mnohé staré zbraně dostali dobové vylepšení, aby si zachovali své užití. Občas dojde k některým úpravám, avšak jádro této legendární zbraně zůstane vždy stejné. Výroba a následná údržba jedné z nejslavnějších japonských zbraní zůstává stále stejná, ať už se bavíme o čepeli či o celkovém vzhledu.

Taktická katana "Modern Shinobi" je krásný příkladem skloubení starých zvyků a moderní doby. Čepel je stejná, jakou můžeme vidět u mnohých katan. Avšak u tohoto kousku je tsuba o něco menší a klasické tradiční opletení je vystřídáno příjemnou a pevnou rukojetí tvořenou vyztuženým a tvrzeným plastem, na konci nalezneme provázek z parakordu, což jí dodává opravdu moderní vzhled. Pochva této katany je opletena hnědým provazem a zpracována z černého dřeva, což dodává eleganci a šmrnc jejímu celkovému vzhledu.

Podobné produkty

Druh funkční katana
Hmotnost celková 929 g
Hmotnost meče 799 g
Délka celková 81,5 cm
Délka rukojeti 24,1 cm
Délka čepele 52 cm
Materiál 1095 hight carbon steel, dřevo, parakord

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: