• 1 z 8
 

Stylový deštník "TANJIRO KAMADO" - Demon Slayer

2 hodnocení
 

Nástroj pro fanoušky anime, kteří nemají rádi deštivé dny. Stylový deštník s rukojetí ve tvaru katany Tanjira Kamado z anime Demon Slayer.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 499 Kč
Ušetříte 1 300 Kč (–52 %)
1 199 Kč
991 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Stylový deštník "TANJIRO KAMADO" - Demon Slayer

"Mám pocit... že zaostávám..."

Tanjiro Kamado, hlavní protagonista anime Demon Slayer. Ten jehož hlavním cílem je zachránit svou sestru od prokletí a vrátit jí zpět lidskou podobu. Válečník jenž se ohání černou katanou a bez slitování pobíjí démony, kterým se mstí za to co provedli jeho rodině. Ninchirin katanu již z našeho e-shopu znáte. Nyní Vám přinášíme Stylový deštník "TANJIRO KAMADO"! Jenž Vás spolehlivě ochrání před jakýmkoliv deštěm. :)  

Jedná se o klasický deštník, který může vyset i ve Vašem šatníku. Jeho konstrukce je vyrobena z hliníkové slitiny tenkých drátků a nepromokavé tkaniny. Kovové části deštníku jsou vyvedeny v černé barvě. 

Nejzajímavějším prvkem deštníku je však stylová rukojeť, zhotovena podle Ninchirin katany hlavní postavy Tanjira Kamado. Šroubovací rukojeť je pokryta plastovou vrstvou, která simuluje menuki v červené barvě (Dekorace pod opletem) stejně, jako u katany se i zde nachází oplet z ekokůže v černé barvě. 

Z přední strany rukojeti naleznete tsubu (záštita), která je zpracována přesně, jako originální záštita z anime. Na druhém konci se nachází kashira, též zhotovena podle originálu. 

Jste fanoušky anime Demon Slayer? Se stylovým deštníkem "KYOJURO RENGOKU" se deště nemusíte bát. :) 

Podobné produkty

Druh Deštník
Hmotnost celková 752 g
Délka 106,7 cm
Délka rukojeti 27,2 cm
Materiál hliníková slitina, tkanina, umělá hmota
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora . 3.11.2022 20:21
Dá sa s tým sekať?????
Odpovědět
Avatar autora . 3.11.2022 20:22
Xd