• 1 z 5
 

Luxusní stojánek na katanu "ARISTOCRATIC PEDESTAL"

7 hodnocení
 

Pevný dřevěný stojánek na meč v černé barvě. Lakovaný lesklým lakem.
Prostor pro meč změkčen královským molitanem.
Vhodný pro katanu i evropský meč či šavli. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 300 Kč (–30 %)
699 Kč
578 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Stojánek na katanu "ARISTOCRATIC PEDESTAL"

" Zbraň je jako obrazem člověka, jenž jí nosí "

Mnozí lordové se k svým zbraním chovali, mnohdy lépe než k ženám. Jejich zbraň pro ně znamenala někdy i více než vlastní život, který většinou byl chráněn vybranou hrstkou samurajů, kteří sloužili, jako osobní stráž onoho mocného pána. Zbraň takové kvality přeci nemohl jen tak ležet někde pod vrstvou prachu a proto mnozí pokládaly své skvosty na ozdobné, či jednodušší podstavce, které většinou ještě dodali na luxusní vzhledu ne jen zbrani, tak jejímu pánovi.

Stojánky už od nepaměti byli součástí honosných a luxusních sbírek mnohých sběratelů a milovníků Japonských zbraní. Proto s nimi často bylo zacházeno, jako v rukavičkách, aby se žádným možným způsobem nepoškodili.

Stojánek na katanu "ARISTOCRATIC PEDESTAL" je právě jedním z těchto skvostných stojánků. Vyroben z velice krásného a kvalitního dřeva zabarveného do černé elegantní barvy. Dále zde najdeme prvky nylonu, jenž celému stojánku dodává na hodnotě a elegantnosti. Je tvořen ze tří oddělených částí, které lehce zapadnou do sebe a není tak těžké je složit. Stojánek je velice pevný a jeho kvalitní zpracování tedy pomůže udržet ty nejhezčí kousky Vaší sbírky v bezpečí a na výsluní, aby na ně mohl každý jen zírat.

 

Podobné produkty

Druh Stojánek
Hmotnost 530 g
Délka 31,8 cm
Výška 16,5 cm
Materiál dřevo, nylon
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Stojan pro Spartský meč 6.2.2021 14:36
Dobrý den, hodil by se tento stojan i pro Spartský meč (https://www.chladnezbrane.eu/mece/mec-300-bitva-u-thermopyl/) nebo byste pro tento meč doporučil nějaký jiný? Děkuji
Odpovědět