• 1 z 5
 

Nodači Bokken "SCHOOL OF SAMURAI"

4 hodnocení
 

Tréninkový samurajský meč, vyrobený z pevného dřeva. Vysoký výdrž, omotaná rukojeť. Delší Nodači verze. Ideální kousek pro budoucí šermíře. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 299 Kč
Ušetříte 500 Kč (–38 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Nodači Bokken "SCHOOL OF SAMURAI"

" Tvá mysl je tvou nejmocnější zbraní "

Každý správný samuraj musí začít od samého začátku, nezáleží na tom, zda jste královského původu či syn chudého kováře s ocelovou vůlí a silnou myslí se samurajem mohl stát kdokoliv. Avšak trénink, který za vznikem jednoho z nejznámějších a nejmocnějších japonských válečníků stojí, to je jiná věc. 

Trénink samuraje není jen obtížný pro tělo, ale také mysl. Samurajův meč musí být stejně ostrý a tvrdý, jako jeho mysl samotná bez vůle a tvrdého odříkání je výsledek jen další člověk s mečem. Než se však stane učedník pravoplatným samurajským válečníkem začíná samozřejmě od píky. 

Mnozí se snažili tímto tréninkem projít, avšak mnozí z těchto pošetilců neuspěli a v některých případech přišli i o život, neboť tajemství učení každé samurajské školy je tajemství, za které ručí žák svým vlastním životem. Tak neústupná a pevná musela být už jen žákova mysl a ta samurajova musela být ještě pevnější. Správný samuraj musel v chvíli selhání, či neuposlechnutí svého pána spáchat Seppuku (rituální sebevraždu), aby dokázal svou čest a pokoru k svému pánu. 

Bokken je vyroben z kvalitního kusu dřeva, ozdobná tsuba je v světlejší barvě než samotné tělo meče, které je o dost tmavší, na rukojeti je krásné a kvalitně vytvořené černé pletení, které je pro bokkeny tento tradiční. Meč je přizpůsoben výhradně na tréninkové účely, ať už při bojových umění či šermu.

Nyní nadešel tvůj čas! Máš v srdci sílu a vůli potřebnou k tomu stát se legendárním válečníkem Japonska? 

Začni svůj trénink už dnes!

Podobné produkty

Hmotnost 934 g
Délka 140,8 cm
Materiál dřevo, guma, plast, tkanina
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
F Avatar autora Šerm 8.7.2022 21:55
Zdravím, potřebuji se zeptat, dá se tento meč použít na kontaktní šerm?
Odpovědět