Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Světelný meč Galen Mareka "STARKILLER" plně kontaktní - RGB

1 hodnocení
14 999 Kč –33 %
Světelný meč Galen Mareka "STARKILLER" plně kontaktní - RBG
14 999 Kč –33 % 9 999 Kč 8 264 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaný světelný meč 1:1 s herním originálem. Propracované detaily unikátní krystal, RGB varianta. Obsahuje vlastnost multi-color. Ideální kousek na výstavu, ale i na kontaktní šerm.   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč Galen Mareka "STARKILLER" plně kontaktní - RGB

Fanoušci legendární hry na téma Star Wars "FORCE UNLEASHED" si přijdou na své, představujeme Vám kousek, který není jen výstavní, ale i na kontaktní šerm!

Světelný meč "STARKILLER" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Jeho design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt.

Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze tří možností:
- Nestabilní: Meč rychle problikává
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi třemi módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "STARKILLER" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Tak jaký bude Váš osud? Spasíte galaxii? Nebo ji odsoudíte k záhubě?

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 Ah)


Obsah balení:
- Světelný meč "STARKILLER"
- USB napájecí kabel
- Dutý RGB Tubus
- Transparentní stojánek
- Návod
- Upevňující šroubky (Červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světelné Meče
Záruka: 2 roky
Hmotnost rukojeti: 462 g
Hmotnost celková: 640 g
Délka rukojeti: 28,7 cm
Délka celková: 116,2 cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina
Druh baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: