• 1 z 3
 

Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF" kovový

10 hodnocení
 

Celokovový amulet školy vlka ze hry Zaklínač Divoký hon. Detailní vlčí hlava připevněna na kovovém řetízku o délce cca 27 cm. Vhodný dárek pro fanoušky Zaklínače. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 429 Kč
Ušetříte 130 Kč (–30 %)
299 Kč
247 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF" kovový

"Takže ty jsi Zaklínač? A z jaké školy pocházíš?"

Za dávných časů když byl starý Vesemir chlapcem, existovali na světě 4 Zaklínačské školy. Škola vlka, škola kočky, zmije a gryfa. Všichni absolventi škol, jenž prošli mutacemi a stali se Zaklínači, byli též obdarování kouzelnými amulety, jenž jim pomáhali v jejich těžkém řemesle. Tyto amulety byli zhotoveny v podobě tvora, který onu školu prezentoval. Náš e-shop Vám nyní přináší jeden z těchto amuletů a to konkrétně ten z nejznámější školy, která byla na hradišti Kaer Morhen. Představujeme Vám Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF".

V naší nabídce se objevilo již mnoho replik ze světa Zaklínače a to jak herních tak seriálových. Nyní Vám však přinášíme nový kousek a to v podobě amuletu z herní série Zaklínač. 

Celý amulet je celokovový a nenajdete na něm ani maličký kousíček plastu. Jelikož se jedná o amulet školy vlka, na které studoval i sám Geralt z Rivie, je zhotoven v podobě vlčí hlavy. Originál tohoto amuletu můžeme vidět převážně ve hře Zaklínač 3 Divoký hon. Rozměr vlčí hlavy je 5cm x 4,5 cm. Celý amulet váží pouhých 27 g. Vlčí hlava je připevněna na kovovém řetízku o délce cca 27 cm.

Chcete se stát opravdovým Zaklínačem? Tak to Zaklínačský amulet "SCHOOL OF WOLF" čeká právě na Vás! 

Podobné produkty

Druh přívěsek
Délka řetízku cca 27 cm
Hmotnost 27 g
Rozměr hlavy 5 cm x 4,5 cm
Materiál kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: