• 1 z 8
 

WITCHER/Zaklínačský stříbrný meč "AERONDIGHT SWORD" se zádovým popruhem

8 hodnocení
 

Nádherná, detailně propracovaná replika Zaklínačského stříbrného meče AERONDIGHT . Vyrobeno v kombinaci nerezové oceli, dřeva a eko kůže. Pochva s popruhem součástí balení.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–28 %)
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

WITCHER/Zaklínačský stříbrný meč "AERONDIGHT SWORD" se zádovým popruhem

Představujeme Vám neuvěřitelnou repliku stříbrného meče ze hry Zaklínač 3 Divoký hon, která vás zcela pohltí svým nádherným a detailně propracovaným designem. Tato replika je nejen skvělým vizuálním zážitkem, ale také dokonalým způsobem, jak si přivést kousek Zaklínačského dobrodružství do Vašeho světa.

Celý meč, měřící impozantních 120,5 cm, je vyroben v kombinaci nerezové oceli N420, dřeva a eko kůže. Tato kombinace materiálů zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale také autentičnost a estetiku. Čepel, dlouhá 89 cm, je sice tupá, avšak její zdobení ornamenty ve zlaté barvě přidává meči vznešenost a působivost. Zlaté ozdoby na čepeli zvýrazňují jeho jedinečný charakter.

Rukojeť, omotaná tenkým provázkem a je napojena ke stylové záštitě ve tvaru písmena V. Tato záštita dodává jedinečný estetický prvek. Zajímavým designovým akcentem je hruška na konci rukojeti, zdobená ze všech čtyř stran vlčími hlavami.


Součástí této repliky je také pevná pochva s nastavitelným zádovým popruhem, což umožňuje snadné nošení a ukázání této majestátní repliky na veřejnosti. Zaklínačský meč  AERONDIGHT je nejen nádhernou dekorací, ale může též posloužit jako nádherný doplněk ke Cosplayi jednoho z těchto slavných Zaklínačů. :)  

Aerondight je stříbrný meč, který se používá v boji s nestvůrami a proti lidem je poměrně neúčinný. Lze jej získat pouze ve IV. kapitole a nelze jej koupit ani prodat. Paní jezera pasuje Geralta na rytíře poté, co splní její přání, a předá mu tento meč spolu se slovy: "Přijmi tento meč jako znamení mé přízně. Kdysi to byla čepel velkého válečníka, ležela v hlubinách po celé věky a čekala na tvůj příchod."

 

 

 

Podobné produkty

Druh replika meče
Hmotnost celková 2435 g
Hmotnost meče 1636 g
Délka meče 120,5 cm
Délka čepele 89 cm
Délka rukojeti 22 cm
Materiál nerezová ocel 420, dřevo, ekokůže, provázek
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora 18.8.2023 09:47
Kluci, nazývejme věci pravým jménem ;-) Toto je Aerondight, meč Paní jezera jež byl zaklínači věnován neb dostál všech pěti rytířských ctností! (hoďte na první obrázek Paní jezera místo Eskela ;-) )
Odpovědět
A Avatar autora 29.8.2023 22:04
To jsem nečekal, díky kluci