• 1 z 8
 

Meč Krále Elessara "ANDURIL - DAMASCUS" ostrý, damašková ocel - Pán prstenů

55 hodnocení
 

Jeden z nejoblíbenějších produktů z našeho e-shopu, nyní však ve funkční verzi, ostrý a z Damaškové oceli! 
Ostřená čepel vhodná k sekání měkčích materiálů. Skvělý doplněk ke cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–18 %)
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

PLNĚ FUNKČNÍ Meč Krále Elessara "ANDURIL - DAMASCUS" damašková ocel - Pán prstenů

"Přátelé! Vy se neklaňte."

Jeden prsten byl zničen. Frodo Pytlík splnil své poslání a ve Středozemi konečně zavládl mír. Gondor konečně získal svého krále, jímž se stal Hraničář Aragorn, syn Arathornův, neboli Elessar. Natal věk lidí a král Elessar vládl moudře a spravedlivě. Jeho meč, jenž byl zlomen a znovu skut, jin nemusel prolévat krev, jeho legenda však zůstala věčná.

Meč "ANDURIL" již z našeho e-shopu dobře znáte. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů, neboť legendární sága Lord of the Rings nikdy nezemře. Nyní pro Vás máme další verzi tohoto legendárního meče z ještě víc legendární ságy. Meč krále Elessara "ANDURIL - DAMASCUS" je oproti svým předchůdcům vytvořený z Damaškové oceli! 

Na první pohled Vás jistě upoutají propracovanější detaily. Runy damaškové čepeli jsou zřetelnější a zlaté zdobení na rukojeti a pochvě výraznější. Celý meč měří od špice k hlavici rukojeti 118,7 cm. Čepel o délce 88 cm, je již z výroby ostřena a pevně upevněna v rukojeti. Tudíž se nejedná jen o výstavní kus, ale meč, se kterém se nemusíte bát sekat ovoce, zeleninu, větve apod. 

Meč je vzhledově plně totožný se svými kolegy, které již znáte z naši nabídky. Rukojeť je dlouhá 29,2 cm a na dotek velice pohodlná a krásně padne do ruky. Součástí meče je dřevěná pochva, potažená ekokůží. Na této pochvě najdeme kovové prvky a také řemínek k upevnění na opasek. Meč je skvělým kouskem na výstavu ve Vaší domácnosti ale také ideální doplněk ke Cosplayi jedné z nejoblíbenějších postav ze světa Lord of the Rings, hraničáře, krále Aragorna.    

 

 

 

Podobné produkty

Druh replika meče
Hmotnost 2023 g
Délka meče 118,7 cm
Délka čepele 88 cm
Délka rukojeti 29,2 cm
Materiál Damašková ocel, karbonová ocel, dřevo, ekokůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KB Avatar autora Anduril meč 1.2.2022 11:16
Kraasna praca..velka spokojnost..rychle dodanie..top
Odpovědět