HQ! Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Masivní meč 140 cm "BUSTER SWORD" Final Fantasy VII.

5 hodnocení
 

Detailně propracovaný a masivní meč o délce neuvěřitelných 140 cm a 10 kg!!! Můžete ho vidět i ve hře Final Fantasy VII. Masivní kousek o váze 10 kg. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 9 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–40 %)
5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Masivní meč 140 cm "BUSTER SWORD" Final Fantasy VII.

"Nikdo nežije ve slamech protože by chtěl..."

Cloud Strife je hlavním protagonistou hry Final Fantasy IV. Tento bývalý voják a skvělý šermíř žil dlouhou dobu jako žoldák. Později však Cloud zjišťuje že být hrdinou, neznamená jen být silný a mít velký meč. A velké meče jsou jeho specialistou, zvlášť ten nejznámější a to legendární "BUSTER SWORD", který nyní můžete vlastnit i Vy! S tímto mečem se můžete i Vy stát hrdinou a useknout hlavu samotnému Seprirothovi! :D 

Jste fanouškem herní série Final Fantasy? Nyní si přijdete na své, neboť jsme naskladnili jeden z nejznámějších mečů z této série, který užívá hlavní protagonista Cloud Strife. Masivní meč "BUSTER SWORD" je opravdu těžkotonážním kouskem pro opravdové chlapáky! Jedná se o detailně zpracovanou repliku, vážící 10 kg.

Masivní meč "BUSTER SWORD" je vyrobený z pevné karbonové oceli. Detailní zpracování odpovídá herní předloze, až na velikost, která je proti originálu výrazně menší. Celý meč měří od špice ke konci rukojeti 140 centimetrů. Samotná čepel měří 100,2 centimetrů, což z ní dělá pořádný kráječ melounů. Plus její masivní šíře 17,5 centimetrů. Ostří je tupé z bezpečnostních důvodů. Jedná se především o výstavní repliku.
Nicméně svou konstrukcí a váhou  není jen pouhou výstavní replikou!
Můžete s ní klidně přeseknout meloun či ananas!
Na štípaní špalků a jiného dřeva však není stavěná;-) 

Rukojeť o délce 31 centimetrů je po celé své délce omotána ekokůží. Díky své váze se s mečem obtížně manipuluje, proto nedoporučujeme zkoušet s ním sekat v úzkém prostoru. Skvěle se však bude vyjímat jako ozdoba Vašeho pokoje, či obýváku. Také se může stát skvělým doplňkem ke Cosplayi Clouda Strife nebo jeho původního majitele Zacka Fair. :)    

 

 

Podobné produkty

Druh replika
Hmotnost 10 000 g
Délka 139,5 cm
Délka čepele 100,2 cm
Délka rukojeti 31 cm
Materiál
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Škoda 5.11.2021 02:42
Je to škoda že není v reálný velikosti mít aspoň o 30cm bylo by lo lepší konec konců je to great sword a ty máj bejt dlouhý ,taky škoda že je tupý ale hlavně škoda že asi není moc pevný když nemůžu dělat ani melouny, kdyby stě měli na skladě tenhle meč nebo podobnej co by měl reálný rozměr asi tak 150cm prostě nebo kolik tyhle meče maj a byl pevný dost na to abych s ním moch trénovat tak dejte vědět hned bych ho bral. Každej chce bejt silnej jako gladiolus z FFXV a tréningem s touhle 10kg zbani to určitě půjde samo. Bohužel jestli je tohle jen replika na zeď tak to pro mě nemá cenu kupovat
Odpovědět