• 1 z 7
 

Honosný meč "SWORD OF GALADRIEL" - Rings of Power

2 hodnocení
 

Nádherná, detailně propracovaná replika meče ze seriálu Rings of Power, který užívá Galadriel. Vyrobeno z pevné nerezové oceli N420. Pouzdro součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 2 300 Kč (–38 %)
3 699 Kč
3 057 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Honosný meč "SWORD OF GALADRIEL" - Rings of Power

Představujeme Vám věrnou repliku meče, který nosí hlavní postava Galadriel v epickém seriálu od Amazonu, Rings of Power. Tato replika vás přenese přímo do světa Středozemě a umožní vám prožít sílu a eleganci, kterou Galadriel zosobňuje.

Celková délka meče dosahuje 102,3 cm, z čehož úctyhodných 76 cm zabírá čepel. Tato replika je pečlivě navržena tak, aby co nejvíce připomínala originální zbraň. Meč je vyrobený v kombinaci nerezové oceli N420 a tvrdého plastu. Čepel meče je záměrně tupá, neboť se jedná o čistě výstavní repliku. 

Důkladně zdobná rukojeť meče je navržena tak, aby co nejvíce kopírovala detaily originální zbraně a zachytila sílu a důstojnost postavy Galadriel. Tato replika Vás pohltí do svého kouzelného světa a umožní vám pocítit větřík Středozemě na vlastní kůži. Součástí této repliky je pevná plastová pochva, která je obalena eko kůží. Tato pochva nejen chrání meč, ale také zajišťuje pohodlné nošení na zádech díky pevnému a nastavitelnému popruhu.

Přidejte si tuto věrnou repliku meče z Rings of Power do své sbírky a vstupte do světa Středozemě spolu s Galadriel. Tato replika je nejen skvělým doplňkem pro cosplay, ale také vás vtáhne do epických dobrodružství této fantastické říše.

"Na začátku není nic zlé..."

Lady Galadriel patří mezi nejmocnější postavy ve Středozemi. Tato královna elfů je nejen mocnou čarodějkou ale kdysi bývala i mocnou válečnicí, která skvěle ovládala nejen luk, ale i meč. Meč kterým Galadriel vládla pobil mnoho nepřátel a stal se nepostradatelným společníkem Galadrieliných dobrodružství. Tento meč nyní můžete vlastnit i Vy!

Podobné produkty

Druh replika meče
Hmotnost celková 1420 g
Hmotnost meče 1016 g
Délka meče 102,3 cm
Délka čepele 76 cm
Délka rukojeti 14 cm
Materiál nerezová ocel 420, eko kůže, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: