HQ! Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Gotický rytířský meč "KNIGHTS OF THE DRAGON ORDER" Ostrý!!!

1 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–50 %)
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Gotický rytířský meč "KNIGHTS OF THE DRAGON ORDER" Ostrý!!!

" Dračí oheň plane stejně, jako rytířovo srdce. "

Moc se toho o tomto tajemném řádu neví. Jediné co znají lidé po cele zemi, je fakt, že tento řád bojuje s silou samotných pradávných draků. Někteří i tvrdí, že když se dají do bitvy, zní jejich řev, jako ten dračí. Tito hrdí a čestní rytíři chrání slabší a bojují za jejich právo a životy. Vskutku žádný zloduch by neměl brát na lehkou váhu, když se mu postaví jeden z rytířů právě tohoto slavného řádu.

Meč je vskutku krásným kouskem. Laděn do gotického stylu stejnojmenné doby. Čepel je vyrobena z kvalitní tvrzené karbonové oceli a s jejími 79,4 cm a velmi ostrým ostřím, je skoro nebezpečná jako dračí zub. Záštita je stylizována tak jako můžeme vidět u různých gotických mečů. Rukojeť je dlouhá 18 cm a tvořena kvalitní černou ekokůží. Pochva meče je opravdu luxusní zdobena stříbrnými prvky a motivem draka a je tak opravdu vhodným doplňkem této krásné zbraně. Součástí je i kožený popruh, který může meč držet blízko opasku či dobového kostýmu.

Meč je velice ostrý!!! Proto doporučujeme s mečem zacházet opatrně, či při použití pro kontaktní šerm pod dohledem odborníka. Meč je velice dobře zpracovaným kouskem a hodí se nejen na divadelní představení tak i jako část dobového kostýmu.

Druh Funkční meče
Hmotnost 1447 g (s pouzdrem)
Hmotnost meče 1000 g
Délka celková 115,7 cm
Délka čepele 79,4 cm
Délka rukojeti 18 cm
Materiál 1045 karbonová ocel, dřevo, ekokůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LS Avatar autora 29.10.2020 17:15
Meč je veľmi kvalitne spracovaný aj s každým jedným detailom. V skratke, čo vidíte, to aj dostanete. Sám za seba musím povedať že prekonal moje očakávania. Taktiež je naozaj ostrý, čiže pre jednoduchšie sekanie ako napríklad konárov, kríkov alebo plastových fliaš netreba ani dodatočne brúsiť. Lepšiu kvalitu za takú cenu nenájdete.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.