HQ! Efekt lupa
  • 1 z 13
 

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "SCHOOL OF WOLF" s pevnou pochvou a popruhem!

54 hodnocení
 

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli, jehož detaily jsou nádherně propracovány a lahodí oku. Nejen vhodný doplněk k cosplayi, ale i funkční nástroj na sekání. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 5 500 Kč (–50 %)
5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "SCHOOL OF WOLF" s pevnou pochvou a popruhem!

"Krom školy Vlka, existovalo několik dalších zaklínačských škol. Škola Kočky, Gryfa a Zmije. Ale jestli stále fungují, to netuším." 

Za dávných časů se v Severních královstvích nacházelo více zaklínačských škol, krom školy Vlka na Kaer Morhen. 
Školy Kočky, Gryfa a Zmije též zplodily stovky zaklínačů. Každý z těchto bojovníků s nestvůrami nosil na krku amulet, který značil, z jaké školy pochází. Krom toho na svých zádech nosili i dva meče, které užívali k provozování svého krvavého řemesla. Nyní Vám představujeme novinku, kterou na českém trhu jen tak nenajdete... A tou je Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "SCHOOL OF WOLF" s pevnou pochvou a popruhem!

Rukojeť o délce 17,7 cm má ocelový základ a její povrch je umělohmotný a protiskluzový, tudíž Vám meč jen tak z ruky nevyklouzne. Na jedné straně najdeme detailně zpracovanou, šroubem zpevněnou hlavici, ozdobenou reliéfem vlčí hlavy, znakem školy Vlka. Designově jednoduchá záštita je tvarem totožná jako původní replika stříbrného meče Zaklínačů. 

Součástí meče je také pevné dřevěné pouzdro, na kterém nalezneme zdobené kovové prvky. Celá pochva je potažená ekokůží, k pochvě je připevněný kožený popruh, na kterém nalezneme sponu, díky které si můžete nastavit délku popruhu a připevnit si tak meč na záda jako pravý Zaklínač. :)

Meč je ideálním dárkem pro každého fanouška Zaklínače. Může ozdobit Vaše obydlí, hernu či pergolu. Také se může stát nádherným doplňkem k Vašemu cosplayi. Krom toho se meč díky své lehkosti a funkčnosti dá využít k tréninku seků, sekání ovoce, zeleniny, ale také měkkého dřeva. 

ALE POZOR! Jelikož je meč ostřený, NEDOPORUČUJEME jej v zájmu Vaší bezpečnosti užívat ke kontaktnímu šermu!!!


  

Podobné produkty

Druh Funkční meče
Hmotnost 1433 g (s pouzdrem)
Délka celková 100,5 cm
Délka čepele 70,4 cm
Délka rukojeti 17,7 cm
Materiál Damašková ocel, plast
Materiál pouzdro koženka, dřevo, kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LP Avatar autora I přes menší nedostatky, spokojenost. 10.11.2021 14:09
Je to druhý meč Zaklínače který jsem zde zakoupil. Budu upřímný ten první za 6 tisíc korun byl lepší. Ale k tomuto, za ty peníze je dobrý. Když jsem dotáhl imbusovy šroub, tak se rukojeť přestala viklat. Co se týče pochvy, tak meč jsem musel několikrát zasunout, vysunout aby se to rozchodilo. Spodní ocelová špička se mi pohybuje a nedrží pevně. Čepel vypadá krásně, je to nabroušené, ne jako žiletka, ale krabici s polystyren projde skrz. Ovšem menší nedostatky neřeším za ty peníze. ???? Co se týče délky na kterou si výše ztěžuje, tak nejsem rytíř, nevyznám se v tom, me meče Zaklínače jsou dlouhé jako katana kterou mám a na mou výšku 177 cm mi připadají akorát ????.
Odpovědět
JP Avatar autora Dotaz 17.11.2021 08:53
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli jste ze začátku mluvil o seriálovém meči z damaškové oceli za 5999kč. Pokud ano tak by mě zajímal váš názor na meč zda vypadá kvalitně, výhody a nevýhody toho meče. Měl bych zájem si meč koupit ale nejsem si jist. Chtěl bych se tedy zeptat někoho kdo meč vlastní a má s ním zkušenosti. Pokud vám to nevadí odepište prosím. Nashledanou ????.
PR Avatar autora Příliž krátký oprpti originálu? 9.7.2021 10:01
Meč vypadá nádherně, jen správný jeden a půl ruční meč by měl mít celkovou délku po solar, tzn většinou mezi 115-130cm (záleží na výšce člověka. Bojím se že celkový dojem bude kazit délka pohý metr, že to působí jako jednoruční měč, což zaklínačské meče by měly pokud vím být jeden a půl ručáky :-/ Neplánujete z damašku i velikostně věrné repliky? 125cm dlouhé?
Odpovědět
JK Avatar autora 9.7.2023 21:54
Tak se omlouvám, oba meče jsou stejně dlouhé, ale pořád 40.5".
JK Avatar autora Správná délka meče 9.7.2023 21:43
Zdravím, pokud si z knížek správně pamatuji, tak by měl mít stříbrný meč o něco kratší délku kvůli odlišnému stylu boje s monstry. Ověřil jsem si ještě na fandom wiki (https://witcher.fandom.com/wiki/Silver_sword) a tam píšou (úplně dole v Notes), že délka Geraltova meče je 40.5", což odpovídá 102.87 cm.