HQ! Efekt lupa
  • 1 z 13
 

Funkční Zaklínačský/Witcher meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem! Ostrý!

65 hodnocení
 

Funkční meč z damaškové oceli, jenž se dá nejen využít jako doplněk ke kostýmu, či ozdoba pokoje. Meč je také vhodný pro trénink seků jak do vzduchu, tak sekání ovoce nebo zeleniny.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 9 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–40 %)
5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem!

"Trpasličí kovářství je nejlepší v severních královstvích. Meč z kováren Mahakamu, je k nezaplacení."

Zaklínači, zmutovaní zabijáci příšer, kráčející po světě, nasazující život pro pár grošů. Vybaveni dvěma meči, ocelovým na lidi a stříbrným na nestvůry. Byly však i takoví, kteří vlastnili speciální meče, které byly vykovány v trpasličích výhních pod Mahakamem. Jedním z takových byl i Geralt z Rivie, který vlastnil trpasličí
Sihill Zoltana Chivaye.

E-shop chladnezbrane.eu, Vám přináší Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem!

Design klasického meče ze hry Zaklínač 3 Divoký hon, Vás zaujme svým přesným a detailním zpracováním. Na našem e-shopu již vlastníme podobný meč, tento je však jiný, a to v tom že je plně funkční a jeho čepel je vyrobena z damaškové oceli! Čepel je z masivního kusu oceli, jeho ostří je již z výroby ostré. Na čepeli dlouhé 68 cm, nalezneme krom krásně zpracovaného vzoru, kterým je damašková ocel proslavena, i krevní žlab. 

Rukojeť o délce 17cm, má jádro vyrobené masivní oceli. Plastový povrch je upraven tak, aby Vám rukojeť v ruce neprokluzovala. Na jednom konci rukojeti najdeme zdobnou hlavici, která zobrazuje 2 do sebe zapletené vlčí hlavy, které jsou tak detailně zpracované, že těžko odtrhnete oči. Záštita z druhé strany rukojeti je též z pevné oceli, a detailně zdobena tak, že plně odpovídá herní předloze a na první pohled Vás okouzlí. :)

Součástí meče je také pochva, vyrobena ze dřeva, pokrytá ekokůží. Na pochvě také nalezneme kovové prvky, které jsou též jemně zdobené. K pochvě je připevněný pevný kožený popruh, na kterém se nachází přaska, sloužící k nastavení délky popruhu, takže si meč můžete lehce zavěsit na záda, jako opravdový Zaklínač. :)

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "STEEL OF MAHAKAM" s pevnou pochvou a popruhem, je ideálním dárkem pro každého fanouška příběhů ze světa Zaklínače. Ozdoba, která může zdobit Váš obývací pokoj, či hernu nebo pergolu. Také se dá využít jako doplněk cosplaye. Díky jeho funkčnosti a lehkosti lze s mečem i trénovat a sekat ovoce, či zeleninu.

ALE POZOR! Jelikož je meč ostřený, NEDOPORUČUJEME jej v zájmu Vaší bezpečnosti, užívat ke kontaktnímu šermu!!!

   

Podobné produkty

Druh Funkční meče
Hmotnost 1583 g (s pouzdrem)
Délka celková 101 cm
Délka čepele 68 cm
Délka rukojeti 17 cm
Materiál Damašková ocel, plast
Materiál pouzdro koženka, dřevo, kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PR Avatar autora Příliž krátký oprpti originálu? 9.7.2021 10:01
Meč vypadá nádherně, jen správný jeden a půl ruční meč by měl mít celkovou délku po solar, tzn většinou mezi 115-130cm (záleží na výšce člověka. Bojím se že celkový dojem bude kazit délka pohý metr, že to působí jako jednoruční měč, což zaklínačské meče by měly pokud vím být jeden a půl ručáky :-/ Neplánujete z damašku i velikostně věrné repliky? 125cm dlouhé?
Odpovědět
S Avatar autora Velmi důležitý dotas 28.6.2021 09:55
Dostanu k tomu i tu kožešinu
Odpovědět
OP Avatar autora 17.5.2021 09:11
Meč je lehký, ostrý a krásný. Jediné co by chtělo upravit je, že nelze odepnout popruh na pochvě, což trochu dělá problém se skladováním. Jinak je super a za tu cenu je to vynikající koupě.
Odpovědět
PH Avatar autora 13.5.2021 15:35
Dobrý den, měl bych dotaz, zda je meč dostatečně odolný, aby jej šlo bezpečně využít pro kontaktní šerm (momentálně neberu v potaz fakt, že je meč ostřený, zajímá mne pouze jeho odolnost). Předem děkuji za vaši odpověď.
Odpovědět
LM Avatar autora 30.3.2021 12:08
Rychlé a precizní dodání. Meč absolutně skvělý, jen plast na rukojeti vyměním za kůži a alespoň se podívám na sílu a provedení na řapu. Jinak maximální spokojenost, ta cena je pohádková..
Odpovědět
S Avatar autora Paráda 26.3.2021 16:33
Meč je ľahký, krásny a funkčný :) niet čo vytknúť. Jedine by som upozornil ako aj v inom komentári že rukoväť má na povrchu plast hoci na meči podľa popisu žiadny nie je, vôbec to ale nevadí pretože sa naozaj dobre drží a nevyšmykne sa.
Odpovědět
V Avatar autora 17.3.2021 13:43
Meč je opravdu pěkný, ale rád bych upozornil, že v popisku máte, že na meči není ani kousek plastu avšak si troufnu tvrdit, že rukojeť plastová je. Naštěstí já jsem jeden z těch, které tento detail na meči za takto příjemnou cenu dokáže přehlédnout. Avšak mohl by se najít někdo pro koho by to byl důvod meč vrátit. Jinak moc pěkná kvalita a hlavy vlků jsou bomba!!
Odpovědět