• 1 z 7
 

Filmová soška Aliena "QUEEN CHESTBUSTER" - Pryskyřice

19 hodnocení
 

Soška královny vetřelců ve druhém stádiu. Detailně propracována, vyrobena z pryskyřice. Ideální doplněk do sbírky Sci-fi.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 900 Kč (–63 %)
1 099 Kč
908 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Filmová soška Aliena "QUEEN CHESTBUSTER"

"Burke... letíte tam aby jste je zničili, ne je studovali? "

Když se Ellen Ripleyová probudila po 57 letech spánku, šok který ji čekal byl silně frustrující. Nejen že byla zbavena své důstojnické hodnosti, ale také se dozvěděla, že planetoid LV-426, je nyní obydlen kolonisty. Po nějakém čase se Ellen a skupina mariňáků vydává na LV-426, aby zjistila, že její stará noční můra opět ožila. A co hůř, mezi klasickými vetřelci se objevila i jejich královna. E-shop chladnezbrane.eu, Vám přináší sošku Vetřelčí královny v podobě, kdy se zrodila z těla, nešťastného hostitele. 

První svého druhu co na našem E-shopu najdete. Fanoušci filmu Vetřelec se konečně dočkali, neboť jsme nově naskladnili Detailně zpracovaná socha "QUEEN CHESTBUSTER" je zhotovena ve velikosti 1:1, což znamená, že je ve stejné velikosti, jako filmová předloha.

Celá soška je vyrobena z tvrzené pryskyřice, jedná se o masivní kousek, který pevně drží v jednom celku. Celá soška je ručně malovaná a některé detaily působí téměř živě. Součástí sošky je také tvrdá průhledná blána, která patří na hlavu vetřelce, a slouží, jako čelní štít hlavy. 

Filmová soška Aliena "QUEEN CHESTBUSTER", je dokonalou ozdobou pro fanoušky série Alien, ale i pro ostatní fanoušky Sci-fi.

Soška se bude krásně vyjímat ve Vašem pokoji, obýváku, nebo i pod pergolou. 
Jste fanoušci legendárních Xenomorfů? Neváhejte a pořiďte si svou královnu. :) 

 

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost 1060 g
Výška cca 40,4 cm
Materiál pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: