• 1 z 11
 

Dlouhý zaklínačský/WITCHER meč - ocelový "STEEL SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!

16 hodnocení
 

Replika meče z herní série Zaklínač. Meč v měřítku 1:1 s herní předlohou. Kombinace ocel N420, dřevo a ekokůže. Součástí je pevná pochva se zádovým popruhem. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–57 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Dlouhý Zaklínačský meč - ocelový "STEEL SWORD" s pevnou pochvou a popruhem!

"Pokoušíš osud, Zaklínači... Jediný člověk nemůže porazit jezdce Honu!"

Ocelový meč ze světa Zaklínače, který z našich stránek již znáte. Nyní Vám představujeme novou verzi, s propracovanějšími detaily. Zaklínač Geralt je románovou postavou z pera Andrzeje Sapkowskiho. Jeho příběhy byly zaznamenány v knihách, seriálech, ale hlavně herních adaptacích. Ocelový meč "STEEL SWORD" je nádhernou replikou v měřítku 1:1, kterou nosíval i slavný Bílý vlk, Geralt z Rivie. 

Nádherná a luxusní replika na motivy světově uznávaného herního počinu se nyní může stát i Vaším pokladem. Zaklínačský meč "STEEL SWORD" je nyní dostupný i všem nezaklínačům v podobě této nádherné detailní repliky, kterou můžete vidět ve 3. díle herní série s názvem Divoký hon. Detaily a kvalitní provedení Vám tak umožní si vyzkoušet boj jako pravý zaklínač a užít si tento jedinečný zážitek naplno.

Čepele zaklínačského meče "STEEL SWORD" je nádhernou replikovou záležitostí vyrobenou z nerezové oceli N420, takže údržba této repliky je naprosto nulová. Čepel disponuje oboustranným výbrusem, ale pro vyšší bezpečnost je u této repliky ostří tupé, ale špička je stále velmi ostrá a opatrnost je tím pádem na místě. Čepel o délce 89,5 cm je opatřená žlábkem, sloužícím pro rozšíření a zpevnění čepele při zachování nižší hmotnosti.

Jílec meče "STEEL SWORD" je nádhernou a detailní replikou, kterou můžete vidět i na plakátech propagující tuto úspěšnou hru.
Nejnápadnějším prvkem této krásně zpracované záštity je torzírovaná (kroucená) záštita shodná s herním originálem, která nádherně zdobí meč. Z této záštity pak vychází pevná rukojeť tvořená dřevěným jádrem, které je opletené ekologickou kůží. Na konci rukojeti naleznete hlavici ve tvaru mince, na které je nádherně reliéfně vyrytá hlava vlka, která je symbolem Geraltovy zaklínačské školy.

Nedílnou součástí tohoto luxusního meče "STEEL SWORD" je kvalitní dřevěná pochva, která je potažená ekologickou kůží a osazená zdobnými nerezovými konci. Součástí této pochvy je i zádový popruh, abyste Váš nový meč mohli nosit jako pravý zaklínač.

Jedná se převážně o výstavní repliku, vhodnou k ozdobě obydlí, nebo o doplněk ke cosplayi. Nejedná se o funkční meč a nedoporučujeme jej ostřit, ani užívat na sekání či kontaktní šerm. 

 

 

 

 

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 1870 g (s pouzdrem)
Délka celého meče 121,3 cm
Délka meče s pochvou 130 cm
Délka čepele 89,5 cm
Délka rukojeti 22 cm
Materiál nerezová ocel 420
Materiál pouzdro koženka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.