• 1 z 9
 

Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - PURPLE" Avengers - Svítící

1 hodnocení
 

Pro komiksové a filmové fanoušky je tu ideální kousek. Zbraň kterou užívá oblíbená Black Widow. Bojové tyče nebo celistvá hůl? Takové možnosti Vám tento kousek přinese díky ocelovému spoji. Celý produkt je zhotoven v kombinaci plastu, oceli a elektroniky. Krom toho je zde možnost rozsvítit čepel hole a díky tomu si užít efekt, jaký zažívá Scarlet Johanson ve filmovém zpracování.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–36 %)
4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
 

Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - PURPLE" Avengers - SvítícíK" Avengers:

"Je to jako tenkrát v Budapešti co?"

Black Widow patří mezi nejoblíbenější postavy z filmového ale i z komiksového zpracování. Jedná se o členku Avengers, která nemá žádné nadpřirozené schopnosti. Má však výcvik a obří inteligenci, díky které se vyrovná i hrdinům, jako je Kapitán Amerika. Natasha ovládá několik druhů zbraní, od nožů přes pistole, pušky a meče. Náš Eshop Vám však přináší tyč, kterou naše hrdinka užívá v jejím solo filmu. :) 

Fanoušci Black Widow mají další možnost, získat do své sbírky další kousek, který patří této překrásné a nebezpečné hrdince. Na sklad Chladných zbraní dorazila  fialová verze zbraně, kterou slavná oblíbená Natasha Romanoff užívá ve svém sólovém filmu BLACK WIDOW. A to tentokrát ve verzi, která ještě k tomu svítí!  

Tyč je zhotovena v kombinaci oceli, plastu a elektroniky. Ocelová část je převážně rukojeť, na níž nenajdete ani kousek plastu od záštity po hlavici. Záštita tvarem připomíná tsubu, jako mají např. meče katana. Prostor pro ruku je obdařen protiskluzovým povrchem, takže se nemusíte bát že by se Vám v ruce klouzala. Hlavice na konci má na sobě tlačítko, kterým aktivujete světelnou tyč, která prochází skrz celou čepel. Celá rukojeť se skládá ze 3 částí, které jsou propojeny závity.  

Obě části tyče se dají díky přidanému ocelovému spoji, který je designově stejný jako hlavice obou kusů. Tímto se z dvou kratších tyčí stává bojová hůl. Ovšem pokud je hůl v jednom kuse, není možné rozsvítit její čepel. V tomto případě doporučujeme vyměnit světelnou tyčku uvnitř za náhradní kovovou, která je součástí balení. Hůl je pak těžší a dá se s ní lépe manipulovat. K rozsvícení tyče jsou potřeba 3 baterie AAA.

Čepel hole, je zhotovena z plastu. I když je tyč vhodná na nácvik boje do vzduchu, díky plastové čepeli nedoporučujeme užívat na kontaktní šerm. Jedná se však o krásný kousek, který nesmí chybět ve sbírce žádného komiksového nadšence. Dá se také užít k cosplayi Black Widow, u kterého tato zbraň rozhodně nesmí chybět. :)   

A nyní pro přiblížení kdo vlastně je ona tajuplná Black Widow:
Natalia Alianovna Romanoff byla již v raném věku cvičena v boji a ve své dospělosti se stala nejlepší agentkou KGB. Později se však přidala 
k organizaci zvané SHIELD. Jako agentka SHIELD se účastnila několika akcí, což ji přivedlo do známosti s Tonym Starkem alias Iron Manem. 
Za nějaký čas se Natasha přidala k Avengers odkud je nejvíce známa a to také díky její představitelce Scarlet Johanson. :)
My Vám nyní přinášíme novinku ze sólového filmu, ve kterém je Natasha hlavní hrdinkou. Dámy a pánové Bojová tyč "BLACK WIDOW STAFF - PURPLE" Avengers - Svítící.
  

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost celek 1885 g
Hmotnost 1565 g (jeden kus)
Délka 1 část 66,5 cm
Délka celková cca 133 cm
Délka rukojeti 1 část 13,7 cm
Hmotnost kovové tyče (1 kus) 449 g
Materiál Ocel, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.