Pepřový sprej "TW1000 PEPPER-JET CLASSIC" 63 ml

66 hodnocení
 

Spolehlivý pepřový sprej o objemu 40 ml. Německá kvalita! Sprej obsahující ochranné víčko s pevným klipem na opasek. Kompaktní tvar do kapsy, či kabelky.  

Dostupnost Skladem
349 Kč
288 Kč bez DPH
   
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 2 roky
 

Pepřový sprej "TW1000 PEPPER-JET CLASSIC" 63 ml

I přes svou vysokou kapacitu objemu 63 ml. se sprej krásně vejde do ruky či kapsy. Díky praktickému klipu je připraven k rychlému použití, kdykoli je potřeba. Dosah paprsku spreje je až 3 metry! 

Sprej obsahuje ochranné víčko, které má zapuštěnou spoušť. Toto opatřen zabraňuje nechtěné aktivaci spreje. Víčko obsahuje i pevný klip, díky kterému jej můžete nosit např. na opasku. Díky speciálnímu tvaru uzávěru je sprej automaticky držen ve správné poloze a při spuštění stříká směrem k útočníkovi.

Obranná látka je rychle vyhnána formou paprsku na velkou vzdálenost! Mlžné oparové rozptýlení agresivní látky vytvoří široký oblak mlhy, která zasáhne útočníka po celém obličeji a doslova ho paralyzuje! Německá kvalita!

Tento sprej Vám zaručí bezpečí v nočním parku, diskotékách, barech apod. Efekt použití obranného spreje: oslepnutí, slzení, silné pálení pokožky, dušnost, dráždivý kašel.

Použití pepřového spreje je jednoduché, rychlé a intuitivní. Nemusíte se učit náročná kontaktní bojová umění, kterými můžete nepřítele akorát více rozzuřit. Pepřový sprej je ideální lehká zbraň, která se Vám vejde do kapsy či kabelky.

Podobné produkty

Druh Obranný sprej
Objem 63 ml
Velikost 12,2 cm
Hmotnost 84
Dosah 2 - 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: