Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Nodači Bokken "SCHOOL OF SAMURAI" II. jakost

Neohodnoceno
1 299 Kč –53 %
Nodači Bokken "SCHOOL OF SAMURAI"
1 299 Kč –53 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tréninkový samurajský meč, vyrobený z pevného dřeva. Vysoký výdrž, omotaná rukojeť. Delší Nodači verze. Ideální kousek pro budoucí šermíře. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K bokkenu chybí záštita!

Nodači Bokken "SCHOOL OF SAMURAI"

" Tvá mysl, je tvou nejmocnější zbraní "

Každý správný samuraj musí začít od samého začátku, nezáleží na tom, zda jste královského původu či syn chudého kováře s ocelovou vůlí a silnou myslí se samurajem mohl stát kdokoliv. Avšak trénink, který za vznikem jednoho z nejznámějších a nejmocnějších japonských válečníků stojí, to je jiná věc. 

Trénink samuraje není jen obtížný pro tělo, ale také mysl. Samurajův meč musí být stejně ostrý a tvrdý, jako jeho mysl samotná bez vůle a tvrdého odříkání je výsledek jen další člověk s mečem. Než se však stane učedník pravoplatným samurajským válečníkem začíná samozřejmě od píky. 

Mnozí se snažili tímto tréninkem projít, avšak mnozí z těchto pošetilců neuspěli a v některých případech přišli i o život, neboť tajemství učení každé samurajské školy je tajemství, za které ručí žák svým vlastním životem. Tak neústupná a pevná musela být, už jen žákova mysl a ta samurajova musela být ještě pevnější. Správný samuraj musel v chvíli selhání, či neuposlechnutí svého pána spáchat Seppuku (rituální sebevraždu), aby dokázal svou čest a pokoru k svému pánu. 

Bokken je vyroben z kvalitního kusu dřeva, ozdobná tsuba je v světlejší barvě než samotné tělo meče, které je o dost tmavší, na rukojeti je krásné a kvalitně vytvořené černé pletení, které je pro bokkeny tento tradiční. Meč je přizpůsoben výhradně na tréninkové účely, ať už při bojových umění či šermu.

Nyní nadešel tvůj čas! Máš v srdci sílu a vůli potřebnou k tomu stát se legendárním válečníkem Japonska? 

Začni svůj trénink už dnes!

Doplňkové parametry

Kategorie: Samurajské meče - katany
Hmotnost: 934 g
Délka: 140,8 cm
Materiál: dřevo, guma, plast, tkanina
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: