Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Ninja boxer "SARUTOBI ASUMA" kovový

6 hodnocení
1 299 Kč –30 %
Ninja boxer "SARUTOBI ASUMA" kovový
1 299 Kč –30 % 899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Boxer s čepelí z anime Naruto, užívaný Sarutobi Asumou. Celo černé zabarvení, design 1:1 s originálem. Vhodné na vrhání + pevné pouzdro z eko kůže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ninja boxer "SARUTOBI ASUMA" kovový

"Králové jsou nenarozené děti, které vyrostou aby se postaraly o Konohu."

Sarutobi Asuma. Jounin z vesnice skryté v listí (Konoha), syn 3. Hokage, vedoucí týmu 10 a schopný Shinobi. Asuma patřil mezi ty hlavnější postavy anime Naruto. Byl mistrem trojice Shikamaru, Ino a Choji a ovládal převážně element ohně. Asuma splnil bezpočet misí, ovšem jedna se mu stala osudnou a to mise zajmout 2 členy organizace Akatsuki, Kakuzu a Hidana. Tato mise se však stala Asumovi osudnou a i když bojoval statečně, skončila mise jeho smrtí. Asuma v boji užíval speciální boxery s hrotem, které naplňoval svou čakrou a mohl si tak upravovat délku a ostrost čepele. Tyto boxery nyní můžete vlastnit i Vy!

Ninja boxer "SARUTOBI ASUMA" je naší novinkou ze světa oblíbeného anime Naruto. Jedná se repliku z nerezové oceli v celo černém zpracování. Délka boxeru 26,4 cm a průměr kruhů v rukojeti je 2,5 cm, tudíž dost velké i pro baculatější prsty. 

Celá zbraň je vyrobena z jednoho kusu oceli, nenajdete na ní tudíž žádné sváry ani spoje. Zahnutá, jednosečná čepel je dlouhá cca. 12,5 cm. Její ostří je již z výroby lehce ostřeno. Na konci čepele najdeme znak vesnice skryté v listí (Konoha). Boxer však není pouze výstavním kouskem, dá se také využít k vrhání. 

Součástí Ninja boxeru "SARUTOBI ASUMA" je také černé pouzdro z eko kůže, které se dá bezpečně zavěsit na opasek. Boxer je také skvělým doplňkem ke cosplayi jak Sarutobi Asumi, ale i jiných shinobi ze skryté listové. :)   

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrhací nože
Záruka: 2 roky
Druh:
Hmotnost: 259 g
Délka: 26,4 cm
Délka čepele: cca 12,5 cm
Průměr kruhu: 2,5 cm
Materiál: Nerezová ocel, ekokůže (pouzdro)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: