• 1 z 5
 

Motýlek "TRENINK BALISONG - OPENER" tupý

15 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 699 Kč
Ušetříte 200 Kč (–28 %)
499 Kč
412 Kč bez DPH
   
Kategorie Motýlky
Záruka 2 roky
 

Motýlek "TRENINK BALISONG - OPENER" tupý s otvírákem a KlÍčem

Skvělý tréninkový balisong "TRENINK BALISONG - OPENER" nadchne všechny, kteří se zajímají o flipování a jiné triky!

Tento celokovový stříbrný motýlek  "TRENINK BALISONG - OPENER", jehož čepel je tupá z obou stran, Vám umožní zcela bezpečné flipování! Můžete zkoušet ty nejtěžší triky s jistotou, že Vaše prsty zůstanou celé ;-)

Balisong "TRENINK BALISONG - OPENER" je navíc exkluzivní v praktickém využití své čepele! Je to totiž plně funkční otvírák na láhve/zátky! Přepadnout hostinského a otevřít si po triumfálním rozložení balisongu lahváče se tak stává zážitkem a solidním trikem pro okolní publikum! ;-) Navíc tupá čepel je lemována klíčem na povolování/utáhování matek o velikosti 10, 9, 6 a 4 mm.

Doporučujeme objednat tento balisong ke každému ostrému, který si u nás objednáte. Jeden na domácí trénink, druhý na machrování a praktické využití. Motýlek "TRENINK BALISONG - OPENER" je sestrojen nýty pro libovolné povolování či utahování dle Vašeho vkusu. Neotřelý celokovový balisong se kterým je manipulace jedna radost!

Pak se budete moci naučit bez sebemenšího sebepoškozování - nestane se Vám toto:

 

Druh nože
Hmotnost 128 g
Délka 21 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
OA Avatar autora 29.8.2020 23:57
Tento produkt je velmi dobrý, za cenu 500 Kč se rozhodně vyplatí. Pořídil jsem si ho na trénink triků a funguje bezvadně, jenom pojistka se špatně nandává a po intenzivnějším tréninku je treba občas dotáhnout nýty. Jinak bych ovšem k tomuto produktu doporučil i nějaký ostrý, aby se ten trénink vyzkoušel i na opravdickém balisongu.
Odpovědět