HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Kovaný hobití meč "SAMWISE GAMGEE" na kontaktní šerm!

1 hodnocení
 

Ručně kovaná replika meče "Žihadlo" ze legendární trilogie Pán prstenů. Zhotoveno z oceli 14260. Určeno pro kontaktní šerm. Oplet rukojeti z pravé kůže! 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 12 999 Kč
Ušetříte 5 000 Kč (–38 %)
7 999 Kč
6 611 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Hobití meč "SAMWISE GAMGEE" na kontaktní šerm

" Když nemůžu nést ten prsten, mohu nést Vás "

Samvěd Křepelka, Hrdina Středozemě a nejlepší přítel slavného Froda Pytlíka. Ten bez něhož by Frodo nikdy nemohl dokončit svůj úkol a zničit tak prsten moci, který vykoval sám velký Pán Sauron v nitru hory osudu v zemi Mordor, kde se snoubí šero se šerem. Dokonce až tak daleko byl Samvěd, přáteli zvaný Sam přítomen po boku svého hobitího přítele.

Napohled malý a obtloustlý Samvěd v sobě avšak skrýval statečného a hlavně věrného ducha. Jako součást Společenstva prstenu sdílel se svými druhy onen nelehký úkol dostat Jeden Prsten do Mordoru, protože jen tam, kde byl stvořen mohl být také zničen. Na jejich pouti je čekala leckteré překážky a nepřátelé, ale s pomocí jejich přátelství a hobití vychytralosti se jim nakonec povedlo uspět a Prsten moci byl zničen. Dokázali to a poté už je čekal jenom zasloužený odpočinek.

Meč je velice kvalitně zpracovanou replikou Samova meče, avšak je plně kontaktní a uzpůsoben pro šerm či trénink jiného bojového umění. Výroba zahrnuje kvalitní ocel a ruční práci, jak na čepeli, tak na rukojeti meče, kde nalezneme kvalitní kožené opletení

Tento meč by neměl chybět v sbírce žádného fanouška světa Pána Prstenu. Tak neváhejte a vydejte se do Mordoru už dnes.

Hobití meč "SAMWISE GAMGEE" je určena pro kontaktní šerm! FULL CONTACT! Výroba produktu je promyšlena do poslednímu detailu - postup vytváření za tepla (kování, válcování, tepelné zpracování apod...) Ocel použitá pro čepele je ocel 14260 dle ČSN!
Tato ocel je v průmyslu využívána výhradně pro vysoce namáhané části (např. pružiny u železničních vozidel či spal. motorů).
Vysoká houževnatost a tvrdost oceli 50 HRC je zárukou odolnosti proti úderům a minimálního rizika lomu!

Pokud stojíte o ostrou verzi produktu, napište nám do poznámky v objednávce (NABROUSIT).
Cenu za nabroušení zbraně Vám naceníme a zavoláme zpět.

Podobné produkty

Druh Funkční meče
Hmotnost celková 1252 g
Délka celková 75,5 cm
Délka čepele 57 cm
Délka rukojeti 11,5 cm
Materiál ocel 14260, kůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JH Avatar autora Videorecenze 31.7.2021 16:21
Zdravím chtěl bych na tento meč videorecenzi děkuji. :)
Odpovědět