• 1 z 8
 

Obří ostrý FUNKČNÍ meč "GIANT CLAYMORE" s pochvou!

28 hodnocení
 

Funkční ostrý kvalitní obouruční meč zhotovený podle historických měřítek. Odpovídající design podle historické předlohy. Pevná karbonová ocel 1060, která je ostřena již z výroby. Velikost meče, jež činí 158 cm, z něj tvoří opravdu masivní nástroj. Součástí meče je také pevná dřevěná pochva prostého designu omotaná v ekokůži. Když tento meč sevřete v rukou, připadáte si, jako by jste se opravdu vrátili do středověku :)

Dostupnost Skladem
Běžná cena 11 999 Kč
Ušetříte 5 000 Kč (–41 %)
6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Obří meč "GIANT CLAYMORE" s pouzdrem:

"Nastal čas, aby se Skotský lid chopil zbraní a bojoval za svobodu!" 

Píše se rok 1305. Celé Skotsko je pod nadvládou Anglie. Skotský lid žije v tyranii kterou sebou přináší Angličtí vojáci. Mezi Skoty se najde jen málokdo, kdo by se postavil Angličanům a pozvedl zbraň za svobodu. Jediný kdo má dost odvahy se postavit koruně je William Wallace, prostý muž, který se s Claymorem v rukou, utká s Angličany a vybojuje si tak vysněnou svobodu.

Čepel meče o délce 109,2 centimetrů je již z výroby VELMI NAOSTŘENA! Ostří však není po celé její délce. Třetina čepele je širší a ztupená. Jedná se o prostor, který u velkých mečů sloužil k odrážení nepřítelovi zbraně. V tomto prostoru též nalezneme takzvaný krevní žlab. 

DÍKY KVALITNÍ KONSTRUKCI je náš obouruční meč  "GIANT CLAYMORE" zcela FUNKČNÍ! Kromě dekorace tak dokáže plnit funkci pravého meče. Můžete se s tímto obouručákem pustit klidně do špalků nebo proti anglánům:D Pro kontaktní šerm (meč o meč) není určený.

Když se poprvé podíváte na Obří meč "GIANT CLAYMORE", vzpomenete si na doby, kdy Anglie zabrala Skotsko a uvrhla Skotský lid do doby tyranie. Meč je vyroben podle historických předloh a tak se stává dokonalou kopií mečů, kterými se oháněli Skotští bojovníci. Celý meč měří 158 centimetrů a jedná se o opravdu velkou a nádhernou zbraň, kterou ocení každý milovník historie.

Rukojeť meče o délce 39,8 centimetrů kovové jádro obložené dřevem. Rukojeť je na několika místech omotána ocelovým drátem, zajištěným malými hřebíčky. Díky délce rukojeti se s mečem dá dobře manipulovat a krásně padne do ruky. Hlavice na jejím konci je též vyrobena z karbonové oceli a designově odpovídá historické předloze. Zaoblená záštita též odpovídá historii. 

Součástí meče je také pevná dřevěná pochva, jejíž povrch překrývá černá ekokůže. Na meči ani pochvě nenalezneme ani miniaturní kousek plastu. Jedná se o poctivý kus oceli a dřeva. Meč je vhodný pro zkrášlení Vašeho obydlí či pod pergolu. Dá se využít k nácviku seků do vzduchu, tak k sekání ovoce, zeleniny, či tenčích větví. Ale rozhodně se nehodí pro kontaktní šerm. Též se dá využít jako rekvizita v divadle, či doplněk ke kostýmu. 

Máte rádi zbraně které odpovídají historickým předlohám? Obří meč "GIANT CLAYMORE" je ideálním kouskem, který ocení každý milovník historie. :)        

Podobné produkty

Druh obouruční meč
Hmotnost 2891 g
Délka meče 158 cm
Délka čepele 109,2 cm
Délka rukojeti 39,8 cm
Materiál 1060 karbonová ocel, dřevo, ekokůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: