• 1 z 9
 

Honosný středověký meč "EXCALIBUR"

26 hodnocení
 
Dostupnost PROSINEC 2022
Běžná cena 3 299 Kč
Ušetříte 1 300 Kč (–39 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Krásná a luxusně zpracovaná replika pozdně gotického královského meče!

Nádherný detailně zpracovaný šlechtický meč z legendárních dob krále Artuše!

Veškeré detaily jsou masivní a z kovu! Kovová zdobená záštita, kovové nákončí, kovová záštita apod. Povšimněte si velmi detailně zdobené záštity s výjevy z lovecké scény! Rukojeť je protkaná kovovými pláty a zakončena zdobenou hruškou s replikou modrého polodrahokamu. Čepel je též zdobená a také velice široká.

Tato replika nadchne všechny nadšence středověku a hrdinských činů. Není třeba mnoha peněz k tomu, aby jste na vlastní kůži pocítili středověkou dobu i Vy! K replice královského meče dodáváme krásný dřevěný podstavec - pro možné zavěšení na stěnu či zeď!

Čepel pevně drží v záštitě, replika meče je velice pevně zkonstruována. Není však zárukou určena pro kontaktní šerm či opravdové sekání. I když věříme, že díky svému zpracování by rapír vydržel ledacos :-)

Tento šlechtický královsky zdobený meč "EXCALIBUR" bude Vaší ozdobou na Vašem pracovním stole, v obýváku, na fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, LARPech, divadelních scénách apod.!

Vhodný dar pro každého muže!  

Druh meče
Hmotnost 1483 g
Délka 120 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
DH Avatar autora Vzhled meče. 2.4.2019 17:08
Meč je nádherný , kvalitní , ale co musím podotknout . Proč se mi zda , že přesně takto vypadal meč Robina Hooda ? Excalibur podle fotek co znám vypadá jednoznačně jinak.
Odpovědět
TH Avatar autora Re: Vzhled meče 27.5.2019 01:46
Možná to bude tím, že to je replika meče Robina Hooda a oni tu maj jen špatnej popis. Však jsou na něm i jména, která jsou spojena s Robinem Hoodem, včetně jeho jména samotného.
IV Avatar autora Kvalita meče 30.1.2019 11:16
Meč jsem zakoupila jako dárek k narozeninám. Kvalita meče mě trochu zklamala - koženkou omotaná rukojeť je na několika místech odřená a odchlíplá a zdobená hruška je na rukojeť nasazená křivě - úplně nepřiléhá. Jinak je celkově meč moc povedený, ale tyto nedostatky mě velmi mrzí.
Odpovědět