• 1 z 7
 

Masivní meč "BARBAR CONAN"

50 hodnocení
 

Replika slavného meče z filmové klasiky Barbar Conan, z roku 1982. Nádherný, detailně zpracovaný kousek z nerezové oceli. Součástí balení dřevěná plaketa.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 5 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–50 %)
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Masivní meč "BARBAR CONAN"

Masivní jednoruční barbarský meč, který jsme vyrvali Conanovi přímo z rukou! Tento překrásný meč s velice širokou čepelí je velmi detailně zdoben - veškeré detaily jsou masivní a z kovu. To je jeden z mnoha důvodů, proč váží více než 2 kg!

Replika meče věrně vystihuje meč ze slavného filmu Barbar Conan z roku 1982.  

Čepel je z bezpečnostních důvodů mírně ztupená. Záštita je nádherně tvarovaná do jelení lebky! Je tedy požehnán samotným lesním bohem - Cernunnem! (Cernunnos) Starodávné runové písmo na čepeli má chránit držitele meče a dávat mu sílu i naději, když se dostane do nesnází.

Meč není určen pro kontaktní šerm či opravdové sekání.

Tento barbarský jednoruční meč "BARBAR CONAN" Vám doručíme i s dřevěnou plaketou, díky které ho můžete mít vystavený na stěně v pokojíku, obýváku či chodbě. Meč "BARBAR CONAN" bude Vaší ozdobou při fantasy táborech, plesech, ke kostýmu, na zábavách, fantasy, divadelních scénách apod.

 

"Zabil jsi mou matku! Můj lid, mého otce a ukradl jsi jeho meč!"

Chlapec který se většinu svého života trmácel v kruhu, připoutaný k obřímu "Kolu bolesti". Hnaní touhou po pomstě vyrostl v silného válečníka. Vycvičen k boji pátral po těch, kteří vyvraždili jeho kmen i jeho rodinu. Nyní svobodný může dosáhnout cíle, zabít toho jenž ukradl meč jeho otce a sťal hlavu jeho matce. 

 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 2049 g
Délka čepele 74 cm
Délka 98 cm
Materiál nerezová ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Čepel na trn 21.6.2020 13:09
Dobrý den, Čepel není fulltank? Proč je čepel do ručky na trn, to my u meče nedává moc smysl, navíc při jeho váze. Docela by mě pak zajímalo z čeho je tedy ručka? Děkuji za info. Meč je designové velmi krásný.
Odpovědět
PD Avatar autora Malé doplnění 30.6.2019 23:08
Přesně tento meč vykoval Conanův otec hned na začátku filmové klasiky s Arnoldem a Conanově matce jím byla useknuta hlava, takže pokud byl použit i v nové verzi, tak jde o zajímavé propojení ????
Odpovědět
PD Avatar autora Chybné info prodejce 30.10.2020 16:08
Znovu jsem shlédnul obě verze Conana a s jistotou mohu říci, že s touto replikou nemá Momoa nic společného. Jedná se opravdu o repliku meče vykovaného na začátku verze s Arnoldem.
P Avatar autora Conanuv meč 21.6.2020 13:12
Vzhledem k faktu že byl v boji samotným Conane rozseknut na polovičku tak by neměl ani v jiném pokračování či co měl nový Conan vlastně představovat meč co dělat.