• 1 z 12
 

Meč Nazgúlů "SWORD OF RINGWRAITHS" PÁN PRSTENŮ

41 hodnocení
 

Vyvedená replika z nerezové oceli N420 s propracovanými detaily, kterou ocení každý fanoušek Pána Prstenů. Jedná se o menší verzi, to však kouzlo Středozemě rozhodně nezmenší.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–50 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč Nazgúlů "SWORD OF RINGWRAITHS" PÁN PRSTENŮ

"A devět, devět prstenů bylo darováno plemeni lidí. Kteří ze všeho nejvíc touží po moci."

Z fantasy světa Středozem k Vám opět míří další kousek, který jistojistě ocení každý fanoušek Tolkienových příběhů. Nádherný kousek který svými detaily a zpracováním vypadá, jako by skutečně pocházel z kováren Minas Morgul. Meč je o trochu kratší než jeho filmová předloha, ale tento drobný detail Vás rozhodně nemusí mrzet, protože celý meč je vzhledově přesnou kopií, která se podobá do nejmenšího detailu. 

Čepel meče o délce 73,4 cm, je celá zhotovena z nerezové oceli N420. Její povrch je leštěný. Oboustranné ostří není ostřeno, neboť se jedná o repliku, sloužící převážně k výstavním účelům. 

Rukojeť meče o délce 21,8 cm, je detailně propracována od záštity k hlavici. Ocelová záštita nese přesné detaily filmového originálu. Ostny na jejím povrchu jsou však zaoblené a bezpečné k Vaší ruce. Prostor pro držení má ocelové jádro, překryté platovým povrchem. Uprostřed rukojeti se nachází zaoblený kovový střed. Celá rukojeť lehce sedne do ruky a díky zaobleným výstupkům neklouže. Meč se dá tudíž využít i na trénink, nikoliv však na kontaktní šerm. Na konci rukojeti se nachází ocelová hlavice, zhotovena ve tvaru diamantu. 

Součástí meče je také dřevěná pochva, celá pokryta černou ekokůží. Najdeme na ní též ocelové zdobení, shodné s originální předlohou. Meč je ideálním kouskem do sbírky každého fanouška Pána Prstenů. Ideální také pro trénink seků do vzduchu, či jako doplněk k cosplayi. Jste připraveni připojit se k Devítce a sloužit temnému pánu Sauronovi? 

Temný pán Sauron pod závojem klamu a lstí vykoval několik prstenů, které daroval nejmocnějším bytostem středozemně. 3 dostali elfové, 7 páni trpaslíků a 9 králové lidí. Poslední jmenovaní však byli prokleti a pod nadvládou jejich prstenů se stali služebníky temného pána, jenž se změnili na děsivé Nazgúli. Oděni v černém na černých koní byly vysláni do Kraje, aby našli Jeden prsten. Vyzbrojeni meči se nezastaví před ničím jen aby našli Jeden prsten a splnili tak vůli svého pána Saurona. Jeden z mečů těchto služebníků, nyní čeká na Vás!  

     

 

 

 

 

 

Podobné produkty

Druh Meč
Hmotnost 1276 g
Délka celková 105,2 cm
Délka meče 96,6 cm
Délka rukojeti 21,8 cm
Délka čepele 73,3 cm
Materiál Nerezová ocel N420, dřevo, ekologická kůže, plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 28.9.2022 15:52
Meč je opravdu krásný, povedený a velmi detailní. Jen malá výtka, rukojeť je částečně z plastu, což mě jako milovníka Pána Prstenů trochu štve, ale na výstavě to lze přehlednout. A hlavně, za tu cenu je to opravdu jen detail, jinak nemůžu vytknout nic :)
Odpovědět