• 1 z 8
 

Meč krále lichů "FROSTMOURNE" - ocelová detailní replika

185 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika legendárního meče Frostmourne. V poměru 1:1 s originálem. Vyrobeno z pevné nerezové oceli. Součástí produktu je stylová dřevěná plaketa.   

Dostupnost Skladem
Běžná cena 9 999 Kč
Ušetříte 3 500 Kč (–35 %)
6 499 Kč
5 371 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč krále lichů "FROSTMOURNE" - ocelová detailní replika

"Stávám se tvým následníkem otče! Nechť se tvé oči zavřou... jako se mé otevřeli!"

Runový meč, jenž ukoval sám král Lichů a vložil do něj obrovskou sílu, která dokáže rvát duše z těl. Tento meč byl pak uložen do hrobky, skrytě v ledových pláních Northrendu. Zde se této čepele zmocnil Arthas Menethil.
Princ Lordareonu, který do této pustiny pronásledoval démona Mal´Ganise, aby se pomstil za útrapy, které spáchal jeho lidu.
Prokletý Mrazivý smutek jej však pohltil a Ner´zhul získal vládu nad mladým princem. Nový král Lichů povstal.
S radostí Vám představujeme zbrusu nový "FROSTMOURNE".
Odoláte volání Ner´zhula?!

Replika "FROSTMOURNE" je vysoce kvalitní a detailní replikou v každém směru. Jedná s o kovové zpracování ve velikosti 1:1 s naprosto dokonalými detaily.

Čepel tohoto meče je dokonalou kopii meče "FROSTMOURNE" v celé své kráse. Masivní čepel je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, díky které se o údržbu absolutně nemusíte starat. Na čepeli je nádherně vytažené ostří, avšak čepel je kvůli bezpečnosti při manipulaci tupá. Čepel je dále zdobená runovým písmem stejně jako originál.

Záštita meče "FROSTMOURNE" je opravdovým uměním. Důraz je zde kladen na každičký sebemenší detail, který naleznete na originální čepeli. Celá sekce je vyrobená z nerezové oceli a opatřená černou patinou. 

Rukojeť je vyrobená ze tří kusů plastu, na kterém je omotaná pravá kůže. Rukojeť je pak zdobená 3 mi ocelovými kruhy přes celou délku.

Hlavice je stejně jako zbytek meče vyrobená z nerezové oceli, s absolutně dech beroucími detaily.

  • délka: 120 cm
  • materiál: nerezová ocel
  • zdobený rytinami
  • kvalitní reliéfní detaily
  • Součástí balení je dřevěný vývěsný štít

Díky kvalitnímu zpracování se nyní můžete naplno nechat vtáhnout do světa Warcraft. Jste připraveni ?! :)

 

 

Podobné produkty

Druh replika meče
Hmotnost 4100 g
Délka meče 120 cm
Délka čepele 78,5 cm
Materiál nerezová ocel, dřevo, kůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MC Avatar autora Frostmourne hungers! 9.5.2022 16:39
Krásná replika, do které jsem se na comic conu zamiloval. Velice příjemný tým lidí mi ještě pomohl do objednávky nacvakat comic conovou slevu a na místě jsme objednali. Runy jsou detailně vygravírované, spousta detailů je opravdu vytvarováno a odlito, takže meč vypadá úžasně. Hlavně kožená rukojeť, která v reálu vypadá lépe než tady na fotkách. V ceně je i plaketa, která byla sice rozlepená na dva díly, ale radši než řešit reklamaci, slepil jsem si ji sám. PS. U produktu jsem klikl na hodnocení s tím, že mě to přesměruje na detailnější recenzi, ale místo toho si to rovnou zapamatovalo 4/5. Tak jestli to někdo z týmu bude číst, prosím změňte hodnocení na 5 :)
Odpovědět
Avatar autora 28.4.2022 17:35
Meč vypadá opravdu moc dobře. Ale protože to bude dárek k narozeninám, tak ještě nemůžeme hodnotit. Ale asi opravdu udělá radost.
Odpovědět
MZ Avatar autora 17.3.2022 18:34
Dostal jsem od bratra k narozeninám. Meč je fakt super! Konečně jsem se dočkal a je můj! Příští kousek do sbírky bude Ashbringer (ano, paladin je moje main classa) :D
Odpovědět
MV Avatar autora mrazivý smutek hladový :) 25.1.2022 21:20
Perfektni replika, profesionální přístup tohoto obhodu, rychlá doba dodáni, nepoškozené. jsem spokojen na 100%
Odpovědět
JZ Avatar autora 4.1.2022 11:29
Dostal jsem přesně co jsem chtěl a ještě k tomu ve velkém balení :) Je to fakt krásný kousek
Odpovědět
MH Avatar autora Toto království podlehne a z popela povstane nový řád, který otřese samotnými základy světa! 24.9.2021 18:09
Meč je dechberoucí. Překrásně vyvedený v detailech a celkovém provedení, i když od té doby co jej mám tak slýchávám nějaký hlas, který mi říká, že bych měl zabít svého otce krále a vymýtit lidství ze svého království. Zatím to ale jde ignorovat. Meč je překvapivě těžký. Sice zde píší, že kolem 4 kilogramů, ale myslím, že je to tak 10, což mi ale nevadí. O to víc se cítím silnější, když si s ním můžu přehrát některé ikonické herní scény. Ted už mi jenom zbývá helm of domination a pak...no, vy co znáte wow už víte, co bude následovat. Jedno vím ale už ted. Mrazivý smutek hladoví!
Odpovědět
AP Avatar autora ""Runový meč který neseš ukoval sám král lichu a vložil do nej silu tak že dokaže rvát duši s těla tvá byla první kterou si vzal"" 17.4.2021 22:59
WoW jsem nikdy nehral ale Warcraft III kde se poprve tento meč objevil hraju do dnes a baví me to asi vice než kdysi....a co se tyče meče tak už jako maly kluk kdyz jsem ten meč poprve videl u Arthase jsem se ho snažil vyřezat ze dřeva...spíš to byl divně ořezanej klacek :D naopak tento meč je naprostý skvost za ty penize nadherny....včetně štítu ktery se dá povesit na zed a krasne to zdobí pokoj nadherne detaily prostě paráda ted jeste pořídit Helmu Krale lichu a jsem naprosto spokojeny...rozhodne nevahejte a kupujte :)
Odpovědět
S Avatar autora 16.12.2019 11:35
Meč je nádherný koupil sem ho jako dárek a musím uznat ze wowku moc neholduju znam základy ale po tom co sem otevřel krabici a vytáhl ho byl to hodně luxusní kousek a ty detaily úžasný jestli si ho někdo chce pořídit neváhejte a za ty peníze je to výhodná koupě ????
Odpovědět
OP Avatar autora MOGOR 27.7.2019 13:46
Skvělá věc!
Odpovědět
PK Avatar autora Má víra ve světlo je neochvějná… tak určitě :D 8.7.2019 11:26
Na meči je spousty nedostatků od malých drobností po vetší vady. Abych si na ně ale mohl stěžovat, tak by musel stát přes 10 tisíc. Za tuhle cenu je to naprosto luxusní ozdoba pokoje jejichž chybiček si stejně nikdo nevšimne, dokud se po nich nebude z blízka nějak pídit. Jen mi je líto, že není nabroušený, s tupým mečem Lorderon neovládnu. Doporučuji každému fandovi Warcraftu :)
Odpovědět
TK Avatar autora Mrazivý smutek hladoví 10.4.2019 13:24
Ahoj, tenhle meč mi již zdobí pokoj a i když jsem měl nutkání otestovat jestli duše opravdu krade či nikoliv, odolal jsem. Meč je krásně zpracován a jako ozdoba rozhodně poslouží svému účelu. Myslím, že pokud je někdo fanda Warcraft LORU, tak by tenhle skvost neměl chybět v jeho sbírce. Za krále Lichů !!!
Odpovědět
ĽI Avatar autora Já nyní naslouchám pouze hlasu Ledového Smutku 29.12.2018 13:24
Pro ty z Vás, kteří váhají, zda si koupit tenhle meč, z různých důvodů, vězte, že se hodí na cokoliv - od překrásné ozdoby Vašeho pokoje, přes zabití Vašeho otce krále, až po totálnou LARP pařičku. Duše sice jako originál nekradne, ale je nad moje očekávání nádherný a detailní a neměl by rozhodně chybět ve vaši zbírce, ať už jste zběratel-začátečník, jako já, nebo máte-li už nějaký ten kousek z Chladních Zbraní u sebe doma. A pokud jste fandou Warcraftu tak, jako já, je to absolutní must-have.
Odpovědět
TS Avatar autora Lich King mrazivý smutek hladový 24.1.2020 19:54
Jako fanda Lich Kinga Arthase Menethila tenhle meč vlastnit je opravdu super ???? bohužel prozatím stále váhání zde je ...