• 1 z 8
 

Meč archanděla Tyraela "EL'DRUIN" Diablo/Heroes of the Storm

6 hodnocení
 

Detailně propracovaná replika meče archanděla Tyraela z her Diablo a Heroes of the Storm. Meč z karbonové oceli určen převážně k výstavním účelům. Dřevěný stojánek součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–36 %)
6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč archanděla Tyraela "EL'DRUIN" Diablo/Heroes of the storm

"Buďte varováni smrtelníci! Nikdy nevíte co může rozpoutat vaši zvědavost!"

Tyrael, archanděl spravedlnosti, oddaný obránce lidstva, jenž je radou Angiris považován za odpadlíka. Stejně jako jeho sourozenci byl i Tyrael zrozen z Crystal Arch. Účastnil se velkého konfliktu, kde se jeho činy v bitvě staly legendou. Tyrael je samotnou esencí spravedlnosti a nositel legendárního meče "EL'DRUIN", jenž je symbolem spravedlnosti. Tento meč nyní můžete nosit i Vy a stát se esencí spravedlnosti stejně jako byl Tyrael. 

Fanoušci herní série Diablo a Heroes of the Storm od společnosti Blizzard si konečně přijdou na své, neboť na našem e-shopu se objevuje historicky první produkt z těchto známých her. Jedná se meč, jímž se ve hře ohání jeden z nejhlavnějších protagonistů a to sám archanděl spravedlnosti Tyrael! Vážení hrdinové, válečníci a mágové, představujeme Vám meč Archanděla Tyraela "EL'DRUIN"!!! 

Nádherně zpracovaná replika legendárního meče "EL'DRUIN" vyrobena z pevné karbonové oceli. Celý meč je detailně zpracován 1:1 s originální herní předlohou. Celý meč měří 112 cm. a jedná se čistě o výstavní repliku, kterou lze užít nejen na výstavu ale i jako nádherný doplněk ke cosplayi. 

Karbonová čepel o délce 76 cm. je z důvodu výstavní repliky tupá. Meč nedoporučujeme ostřit ani užívat ke kontaktnímu šermu, ovšem k tréninku do prostoru jej užít lze. Čepel navazuje na zdobnou záštitu, připomínající sluneční paprsky. V ní je zapuštěn modrý diamant z umělé hmoty. Jedná se o jediný kousek plastu, který na meči naleznete. 

Samotná rukojeť o délce 22,3 cm. je též detailně zdobená a zakončena kruhovou hlavicí. Součástí meče je také pevný dřevěný stojánek v černé barvě. Díky tomu si meč můžete pohodlně vystavit ve Vašem příbytku a dodat tak svému domu pořádnou Diablo atmosféru. :)  

 

 

Podobné produkty

Druh replika
Hmotnost 2037 g
Délka 112 cm
Délka čepele 76 cm
Délka rukojeti 22,3 cm
Hmotnost stojánku 257 g
Materiál Karbonová ocel, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LT Avatar autora 18.11.2022 12:02
Vše přšlo v pořádku je docela masivní kousek, naprostá spokojenost.
Odpovědět