HQ! Efekt lupa
  • 1 z 15
 

Kratosovi meče "BLADES OF CHAOS" God of War

46 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika legendární čepele z herní série God of War. Vyrobeno z nerezové oceli N420. Součástí mečů je i dřevěná plaketa. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 7 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–37 %)
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Kratosovi meče "BLADES OF CHAOS" God of War

"Die! Tvůj syn se vrátil! A přináším zkázu Olympu!"

Replika z mýtického světa God of War se nyní může dostat i do Vašich rukou. Legendární Kratosovi "BLADES OF CHAOS" se kterými i Vy svrhnete boha války a zaujmete jeho místo na Olympu.

"BLADES OF CHAOS" jsou nádhernou replikou o velikosti 1:1 z poctivého kusu oceli, který Vás vtáhne do světa God of War. Čepele tohoto páru mečů jsou vyrobené z masivního 4 mm silného kusu nerezové oceli N420. Díky tomuto masivnímu provedení čepele se Vám tak do ruky dostane slušně těžký a kvalitní kus oceli. Čepel těchto dvou mečů je opatřená nízkým dvojitým výbrusem se slabě nabroušeným ostřím, takže trocha opatrnosti je rozhodně na místě. :) Hlavním motivem těchto čepelí je však rudý symbol omega charakteristický pro Kratose.

Tato čepel "BLADES OF CHAOS" je pak doslova polykána motivem záštity a to ozubenou lebkou. Rukojeť tohoto meče je pak tvořená opět nerezovou ocelí, pohodlně sedne do ruky a je zdobena po celé své délceSamotný konec rukojeti je tvořen zdobnou hlavicím ke které je připevněn tenký řetěz. 

Kratosovi meče "BLADES OF CHAOS" jsou nenahraditelným doplňkem pro cosplaydivadelní využití a nebo jen jako klenot sbírky všech milovníků herní série God of War, kterým rozhodně tento jedinečný kousek nesmí chybět. Ve chvílích kdy tyto masivní repliky nebudou zdobit Váš kostým, si je můžete uložit na kvalitní dřevěnou plaketu na zeď se symbolikou hry God of War
a vtáhnout tak ducha tohoto mýtického světa k Vám domů.

"BLADES OF CHAOS"  vykovány v nejhlubších hlubinách Hádovi říše. Jakmile se řetězy spojí s nositelem, už tak zůstanou.
Zpečetěné se stanou součástí nositelova těla. Věčná připomínka Kratosovi přísahy. Na oplátku však přichází ultimátní síla.
Moc za kterou se platí vysoká daň." S legendárními čepelemi "BLADES OF CHAOS" Vás nečeká žádná kletba. Jste připraveni je pozvednout?!

 

 

Podobné produkty

Druh Meče
Hmotnost celek 4411 g
Délka meče 54 cm
Délka čepele 33,5 cm
Hmotnost 2 kusy 3046 g
Hmotnost 1 kus 1523 g
Délka řetězu cca 81,5 cm
Materiál Karbonová ocel, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora ? 8.5.2020 00:31
Lze čepele chaosu odpojit od sebe, pokud mě nechápete mluvím o tom řetězu, dekuji za odpověď
Odpovědět
A Avatar autora Odpověď 3.8.2020 22:14
Si je preštípni štípačkama