• 1 z 6
 

Kratosovi meče "BLADES OF CHAOS" God of War

22 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika legendární čepele z herní série God of War. Vyrobeno z nerezové oceli N420. Součástí mečů je i dřevěná plaketa. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 2 400 Kč (–48 %)
2 599 Kč
2 148 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Kratosovi meče "BLADES OF CHAOS" God of War

"Die! Tvůj syn se vrátil! A přináším zkázu Olympu!"

"BLADES OF CHAOS"  vykovány v nejhlubších hlubinách Hádovi říše. Jakmile se řetězy spojí s nositelem, už tak zůstanou.
Zpečetěné se stanou součástí nositelova těla. Věčná připomínka Kratosovi přísahy. Na oplátku však přichází ultimátní síla.
Moc za kterou se platí vysoká daň." S legendárními čepelemi "BLADES OF CHAOS" Vás nečeká žádná kletba. Jste připraveni je pozvednout?!

Replika z mýtického světa God of War se nyní může dostat i do Vašich rukou. Legendární Kratosovi "BLADES OF CHAOS" se kterými i Vy svrhnete boha války a zaujmete jeho místo na Olympu.

"BLADES OF CHAOS" jsou nádhernou replikou o velikosti 1:1 z poctivého kusu oceli, který Vás vtáhne do světa God of War. Čepele tohoto páru mečů jsou vyrobené z masivního 4 mm silného kusu nerezové oceli N420. Díky tomuto masivnímu provedení čepele se Vám tak do ruky dostane slušně těžký a kvalitní kus oceli. Čepel těchto dvou mečů je opatřená nízkým dvojitým výbrusem se slabě nabroušeným ostřím, takže trocha opatrnosti je rozhodně na místě. :) Hlavním motivem těchto čepelí je však rudý symbol omega charakteristický pro Kratose.

Tato čepel "BLADES OF CHAOS" je pak doslova polykána motivem záštity a to obrovskou ozubenou lebkou. Tato masivní nerezová záštita je vyrobená ze dvou polovin, kterou na konstrukci mečů pevně drží 4 nerezové šrouby. Rukojeť tohoto meče je pak tvořená opět nerezovou ocelí, která je potažená omotem z ekologické kůže. Samotný konec rukojeti je tvořen opět masivní nerezovou hlavicí,
která je opět spojena za dvou polovin a je v ní uzamčen nerezový řetěz spojující čepele. Konstrukce hlavice je pak opět spojená dvěma nerezovými šrouby.

Kratosovi meče "BLADES OF CHAOS" jsou nenahraditelným doplňkem pro cosplayový kostým, divadelní využití a nebo jen jako klenot sbírky všech milovníků herní série God of War, kterým rozhodně tento jedinečný kousek nesmí chybět. Ve chvílích kdy tyto masivní repliky nebudou zdobit Váš kostým, si je můžete uložit na kvalitní dřevěnou plaketu na zeď se symbolikou hry God of War
a vtáhnout tak ducha tohoto mýtického světa k Vám domů.

 

 

Podobné produkty

Druh Meče
Hmotnost 2310 g
Délka meče 42,5 cm
Síla čepele 4 mm
Materiál Nerezová ocel, ekologická kůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora ? 8.5.2020 00:31
Lze čepele chaosu odpojit od sebe, pokud mě nechápete mluvím o tom řetězu, dekuji za odpověď
Odpovědět
A Avatar autora Odpověď 3.8.2020 22:14
Si je preštípni štípačkama