HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Vikingský meč „ULFBERHT“ ostřený, funkční!

34 hodnocení
 

Vikingští válečníci byli postrachem celé Evropy před více než tisíci lety. Svou děsivou pověst si získali díky typickým severským sekerám, těžkým kruhovým štítům a také rovným širokým mečům ostrých jako břitva. Odborníci si pořád nejsou jisti, jak mohli ve své době dosáhnout takové kvality oceli. Způsob výroby Ulfberhtů tak dodnes zůstává záhadou.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 7 999 Kč
Ušetříte 3 300 Kč (–41 %)
4 699 Kč
3 883 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Vikingský meč „ULFBERHT“ ostřený, funkční!

Vikingské meče se pyšnily kvalitní ocelí a čepelí s oboustranným ostřím. Vikingský meč „ULFBERHT“ je praktická verze historických Ulfberhtů, přičemž si ponechává typický tvar a nezaměnitelného ducha Vikingů. Je vyroben z kvalitní 1060 karbonové oceli, je tudíž více než vhodný na sekání!!!

Kvalita našeho meče „ULFBERHT“ je též v jeho vyváženíVětšina hmotnosti tkví v rukojeti, meč tedy doopravdy slouží jako prodloužená ruka!

Rukojeť je zakončena typickou vikingskou hlavicí a omotána pevnou tkaninou. Meč Vám tedy bude v ruce pevně sedět, ať už se rozhodnete s ním pouze cvičit či doopravdy sekat. Meč je vyhotoven z opravdu pouze kvalitních materiálů, které vydrží jeho praktické zacházení.

Pochva meče je vyrobena ze dřeva, černě zbarvena a velice příjemná na omak. Ozdobena je pak tradičním ocelovým vikingským nákončím.

Kvalitní, ostřený a zcela funkční meč „ULFBERHT“ za opravdu nízkou cenu překvapí každého fanouška vikingské éry!
V České republice jsme tak hrdě dosáhli nejlevnějšího funkčního, ostřeného a kvalitního vikingského meče!

Podobné produkty

Druh funkční meče
Hmotnost meče v pochvě 1311 g
Hmotnost meče 1045 g
Délka meče 90,7 cm
Délka rukojeti 12,2 cm
Délka čepele 74 cm
Materiál 1060 karbonová ocel, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MV Avatar autora hodnocení 18.12.2022 11:18
Meč je pěkně zpracovaný, na mě trochu moc dlouhá rukojeť, je rovný bez viditelných kazů... Jediná větší výtka dle mého klamavý popis kde je uvedeno že je meč ostrý... není... Jinak obecně za tu cenu spokojenost a můžu doporučit.
Odpovědět
LB Avatar autora Hodnocení 18.10.2022 18:25
Objednávka a dodání bez chyby. Meč je zpracovaný kvalitně. Žádné kazy atd. Rukojeť vcelku příjemná. Osobně preferuji na gripu kůži, ale to se dá předělat. Hlavně bych rád řekl, že meč rozhodně není "ostřený". Tzn. čepel je připravena na broušení. Je to spíše tréninkový meč. Případně úprav si sám. Nehledě na tento nedostatek v popisku při koupi. Jsem spokojen.
Odpovědět
JK Avatar autora Info 26.12.2020 00:15
Neviem, či to patrí sem, rád by som niečo k meču a obchodu napísal. Objednávka + dodanie perfektné, rýchle. Meč je podľa mňa veľmi vydarený, presne niečo takéto som hľadal. Jedinú výtku mám k popisu, kde sa uvádza, že meč je ostrý. Myslim, ze ostrie bolo brebehnuté šmirglom, alebo jemnym pilnikom. Do naostrenia je to celkom roboty, aby to bolo tip top. Ak má byť od výroby meč ostrý, nech tak je a v prípade potreby nech si ho majiteľ zatupí sám podľa predstáv. Celkovo ale spokojnosť. Od objednávky po doručenie všetko na jednotku!
Odpovědět