• 1 z 4
 

Dřevěný Bokken "ENSHU" tréninkový meč

42 hodnocení
 

Dřevěný meč užívaný na trénink Japonských bojových umění. Ideální nástroj pro začátečníka i pokročilého. Délka meče 102 cm. Nasazovací záštita. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 799 Kč
Ušetříte 300 Kč (–38 %)
499 Kč
412 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Dřevěný Bokken "ENSHU" tréninkový meč

Celodřevěný tréninkový meč - bokken, vhodný pro nácvik veškerých kontaktních bojových umění a šermu!

Vyroben z jednoho kusu dřeva ve tvaru katany o délce 102 cm. Rukojeť bokkenu je tradičně obmotána stuhou sageo - úchop je tak pevnější, ruce neklouzají ani při zpocení.

Bokken "ENSHU" dodáváme s nasazovací tvrzenou záštitou tsuba a gumovým stahovákem. Je tedy možné záštitu pevně nasadit pro ochranu Vašich rukou při kontaktním šermu.

Slouží pro bezkontaktní nácvik či kontaktní! Bokken je vyrobený z pořádného kusu dřeva a vydrží i tvrdší zásahy. Ovšem mlátit s ním o betonové, nebo kovové traverzy nedoporučujeme. :)

Podobné produkty

Materiál růžové dřevo
Hmotnost 762 g
Délka 102 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Kravina 9.6.2022 21:12
Tento meč je šmejd, nepřišla tsuba, po pádu z 40cm na plast , látku a část postele se rozlomil na dvě části.
Odpovědět
DH Avatar autora 3.6.2022 11:47
Bokken...za mě šmejd...první tréning, malá rána do březové větve a meč zlomen...
Odpovědět
PH Avatar autora Pochvala 13.4.2022 11:32
Délka by odpovídala a mírne zakřivení téže které nejde moc vidět ale lze poznat v rukou při švihu Dřevo jeho tvrdost velice tvrdá zkoušeli sme proti tomuto bokkenu dat cvičný meč na kontaktní šerm .... toto .... je moc dobrý kus bokkenu neboť síla odpovídá předloham které byly kdysi dávno.... Cena je úžasná i když materiál typ bych spíše cenu zdvyhl o 100 korun konec konců představme si....že.... I toto je zbraň neboť.. je to podobný jako basebalove pálce na nácvik ideální spíše doporučenost na jeho tvrdost délku tvar spíše pokročilim než začatečnikum Jádro je krasne samo o sobě... vidíme strukturu dřeva můžeme si tedy říci v hlavě jeho výrobu... za mě je to úžasné:)
Odpovědět
V Avatar autora Tréninkový meč 30.3.2022 11:53
Tak to se mě moc líbí objednávám už se těším předem díky moc jste mě potěšili :-D
Odpovědět
J Avatar autora hmotnost 7.1.2022 14:05
i se záštitou, která je lehká ale pevná z plastu, váží tento tréningový meč 720 g ! což mi zde jako informace chybí :-) hmotnost je již velmi blízká pravému meči. těžiště též. Vhodné na pokročilý tréning vzhledem k hmotnosti. Pěkně zpracovaný bokken, jsem spokojen :-)
Odpovědět
T Avatar autora kompot 13.1.2022 14:55
jsi kpookot