• 1 z 4
 

Dřevěná plaketa "KAER MORHEN" The Witcher

15 hodnocení
 

Zaklínačská škola vlka je tou nejznámější a pochází z ní dokonce i legendární Geralt z Rivie, zde se díky starému a moudrému Vesemirovi naučil svému zaklínačskému umění. Sídlo školy Vlka je stará rozvalina v horách Kaer Morhen, v jejichž zdech se učili leckteří zaklínači. Dnes je však jen vzpomínkou své slávy, neboť byla napadena a vypálena do základu. Jejími posledními členy jsou Geralt, Eskel, Lambert, Vesemir a v neposlední řadě i Ciri.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 420 Kč (–42 %)
579 Kč
479 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Dřevěná plaketa "KAER MORHEN" The Witcher

" Být neutrální, neznamená být lhostejný a necitlivý. "

Tato plaketa je vskutku výstavním kouskem, který svým provedením potěší každého fanouška legendární ságy o zaklínači. Zdobená známým symbolem školy Vlka a připravená na to zvelebit Vaše zaklínačské sídlo či útočiště. Hodí se na každý meč z naší nabídky těchto zaklínačských pomocníků a udrží je pevně tak, aby se mohli honosit na zdi hned vedle trofeji z monster či u krbu.

Opravdu je to velice stylový a nádherný kousek. Na váze ji přidává i fakt, že je vyrobena zakázkově, zručným českým dodavatelem! Tvořená kvalitní a patřičně ošetřeným bukovým dřevem a obohacena o stylově vygravírovaný znak Zaklínačské školy Vlka, který na Vás z dřeva přímo vrčí. Plaketa je vcelku kousek 25 cm v průměru.

Dva úchyty s kvalitní oceli poté zajistí aby jeden z mečů nepřišel k úhoně a do těla plakety jsou uchyceny pevně aby nedošlo k neštěstí. V takovém případě by nepomohla ani vlaštovka či zkušený kovář z Novigradu. 

Sama plaketa je určena pouze k dekoračním účelům a může tak doplnit Vaši sbírku, či ozdobit Vaší tajnou místnost, nebo laboratoř. Rozhodně by tento krásný kousek neměl chybět žádnému fanouškovy tohoto fantasy světa.

Podobné produkty

Druh Plaketa
Hmotnost 590 g
Průměr 25 cm
Tloušťka materiálu 1,5 cm
Rozteč uchycení meče 5 cm
Materiál Bukové dřevo, ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora How 5.1.2022 14:14
Dobrý den, jak se tato plaketa přidělá na zeď?
Odpovědět
DR Avatar autora Upevnenie Plakety 15.1.2022 16:37
Mám ich na stene tri, vzadu je priskrutkované očko v tvare trojuholníka. Do steny treba navŕtať dieru, dať hmoždinku a skrutkovací háčik a naň sa to zavesí. Vŕtal som 6-tkou vrtákom a krásne to drží.