• 1 z 5
 

Dřevěná plaketa "BÍLÝ STROM GONDORU" Pán prstenů

6 hodnocení
 

Plaketa zhotovená z pevného bukového dřeva, s gravírováním znaku, který se nachází v erbu království Gondor. Pevná plaketa která bez potíží udrží Vás meč, aby jste se jim mohli kochat ve své domácnosti. 

Dostupnost dodání do 5-7 dnů
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 430 Kč (–43 %)
569 Kč
470 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Dřevěná plaketa "BÍLÝ STROM GONDORU" Pán prstenů

" Vše o čem rozhodujeme, je rozhodnout co s časem, který nám byl dán. "

Tato plaketa je opravdovým kouskem, který svým vzhledem a provedením potěší každého fanouška legendárního díla mistra J. R. R. Tolkiena. Zdobená symbolem Bílého Stromu Gondoru a naprosto skvělá pro ozdobení Vašeho trůnního sálu či hodovní síně. Hodí se pro všechny meče z Gondorského prostředí, např. "ANDURIL" či "SWORD OF BOROMIR" a udrží je pevně tak, aby se mohli honosit na zdi hned vedle jiných předmětů z tohoto tajemného světa Středozemě.

Opravdu je to velice luxusní kousek. Na váze ji přidává skutečnost, že je vyrobena zakázkově, zručným českým dodavatelem! Tvořená kvalitní a patřičně ošetřeným bukovým dřevem a obohacena o stylově vygravírovaný znak Bílého stromu, tak jak ho známe, který na Vás z dřeva přímo září. Plaketa je velikostně 20 cm v průměru.

Dva úchyty s kvalitní oceli poté zajistí aby jeden z mečů nepřišel k úhoně a do těla plakety jsou uchyceny pevně aby nedošlo k neštěstí. V takovém případě by nepomohla ani kouzla Gandalfova či příjezd Rohanských jezdců. 

Sama plaketa je určena pouze k dekoračním účelům a může tak doplnit Vaši sbírku, či ozdobit Vaší krčmu či obydlí. Rozhodně by tento krásný kousek neměl chybět žádnému fanouškovy Středozemě.

Podobné produkty

Druh Plaketa
Hmotnost 590 g
Průměr 25 cm
Tloušťka materiálu 1,5 cm
Rozteč uchycení meče 5 cm
Materiál Bukové dřevo, ocel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora VAMNICENI 5.8.2022 09:11
Pěkná blbost mít vedle sebe symbol Gondoru a Černou řeč Mordoru. Proboha kdo to designoval?! Taková hloupost...
Odpovědět
MV Avatar autora Vhodné meče 29.11.2021 19:18
Myslíte si, že je tato plaketa vhodná k meči: MEČ ČERNOKNĚŽNÉHO KRÁLE ANGMARU "WITCH-KING´S SWORD" OCELOVÝ
Odpovědět