• 1 z 8
 

Meč/rapír "ASUNA FLASHING LIGHT SWORD" anime

25 hodnocení
 

Replika anime meče Yuuki Asuny z anime Sword art Online. Výstavní kousek z karbonové oceli. Součástí meče je pevná dřevěná pochva. Detailní zpracování. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 2 700 Kč (–54 %)
2 299 Kč
1 900 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Meč/rapír "ASUNA FLASHING LIGHT SWORD" anime

"Je tu jedna věc, kterou jsem se naučila. Dostat ze sebe to nejlepší!"

Masivní meč rapírového tvaru "ASUNA FLASHING LIGHT SWORD" je CELOKOVOVÝ speciál pro fanoušky nejen chladných zbraní, ale také anime seriálu Sword Art Online! Yuuki Asuna je jednou z hlavních postav Anime Sword art Online a my Vám nyní přinášíme meč, který v tomto anime užívá!

Celé zpracování modrozeleného meče "ASUNA FLASHING LIGHT SWORD" je velice věrohodné a funkční dle seriálové předlohy. Dostává se Vám do rukou tak podařený kousek se středně přiostřenou čepelí, která je silně zpevněná v celokovové rukojeti! Rukojeti předchází rapírovitá záštita. Celkový dojem meče je stejný jako v seriálu = mocný! Na meči "ASUNA FLASHING LIGHT SWORD" padlo mnoho oceli a kovu, je tedy znát, že v rukách držíte cca 1300 g.
Šermířská záštita je také zdobena polodrahokamy (replikami) jako u originálu.

Celý meč je dodáván i s velice zdařilou pochvou. Jako je meč celý z kovu, pochva je zase celá z masivního  dřeva! I detaily jsou vybroušené do dřeva!
Meč "ASUNA FLASHING LIGHT SWORD" nadchne každého fanouška světoznámého seriálu SWORD ART ONLINE.
Jsme - jako u mnoho jiných replik - jedinými distributory tohoto speciálního produktu!

A stále se držíme naší filosofie "Rozumná kvalita za co nejnižší možnou cenu!" Meč je určen převážně k dekoraci či nácviku seků a katových sestav.

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 1240 g
Délka 100 cm
Materiál karbonová ocel, kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Ne úplně přesné 13.1.2022 12:33
Tohle má být v podstatě rapier s čepelí od estocu. Váha by měla být taky o něco lehčí, protože to má být jednoručný meč specializovaný na bodání a rychlé útoky, ale to by se vyřešilo když se ta čepel zůží. Délka je správná. Ale ta čepel je o něco širší než by měla být. Stačí zůžit asi o 0,5 cm. Jinak, designové se mi neskutečně líbí a jako sao fanda mám tuhle zbraň celkem rád. Material je dobrý. Ještě akorát chci říct že je to nekritizuju. Já jsem jenom chtěl napsat co si osobně myslím a pokusit se poradit výrobcům, jestli to čtou, o více autentičnější kus.
Odpovědět
PH Avatar autora Poptavka 19.11.2020 17:57
Už sem posílal na dotaz ale chci se zeptat jestli je čepel obou straně sečná zdali je pružná či ne a zdali je dvouručný či jednoruční děkuji za odpověď
Odpovědět