Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Meč krále Llanea "KING OF STORMWIND" Warcraft - II. jakost

Neohodnoceno
12 999 Kč –38 % 7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná replika meče, jenž ve filmovém zpracování Warcraft třímá král Llane. Součástí meče je i pevná dřevěná plaketa.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meč je sám o sobě v pořádku. Vadu najdeme na plaketě, která je místy otlučená a odřená, viz. foto 2 - 4.

Meč krále Llanea "KING OF STORMWIND" Warcraft

"Za Stormwind! Za Azeroth!"

Ať už jste fanoušky filmového zpracování Warcraft nebo jeho odpůrcem, tato nádherná replika Vás na 100% okouzlí! Nyní Vám náš e-shop představuje novinku z kováren Stormwindu, meč, kterým se oháněl sám král Llane a který v rukou Lothara přinesl smrt vůdci Hordy, obávanému Blackhandovi! Představujeme Vám meč "KING OF STORMWIND"! 

Čepel meče o délce 80,5 cm. je celá vyrobená ze zrcadlově leštěné karbonové oceli, 1:1 s filmovou předlohou. Uprostřed čepele najdeme takzvaný "krevní žlab" a zdobení v podobě run, které najdeme i na filmovém originálu. Jelikož se jedná o výstavní repliku, čepel meče je tupá a nedoporučujeme ji ostřit. Meč váží 3,7 kg. tudíž se nejedná o žádné párátko ale o pořádný kus oceli. 

Nyní se zaměřme na rukojeť, která začíná krásnou, ozdobnou záštitou ve zlaté barvě. Záštitě převážně dominuje detailně propracovaná lví hlava, která symbolizuje znak Aliance. Na záštitu navazuje rukojeť o délce 27,7 cm. Ta je zakončena pozlacenou hlavicí, která svým tvarem připomíná královskou korunu. Součástí meče je dřevěná plaketa o rozměru 70 x 14,7 cm. Díky této plaketě si můžete meč bezpečně zavěsit na zeď a dát svému příbytku tu pravou Warcraftovskou atmosféru. :) 

Do Azerothu přišli vetřelci z jiného světa. Obři se zelenou kůží, kteří plení, pálí a zabíjejí. Král Llane nemá na vybranou a musí povolat své muže, aby bránil svůj lid a zahnal Hordu zpátky tam, odkud přišla. Chopte se mečů, pozvedněte štíty a postavte se po boku svých bratrů a dožeňte Alianci k vítězství!!!

         

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Druh: Obou ruční meč
Hmotnost: 3660 g
Délka meče: 118 cm
Délka čepele: 80,5 cm
Délka rukojeti: 27,7 cm
Rozměr plakety: 70 x 14,7 cm
Materiál: Nerezová ocel, plast, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: