Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Meč krále Elendila "NARSIL" Lord of the Rings / II. jakost

Neohodnoceno
7 999 Kč –62 %
Meč krále Elendila "NARSIL" Lord of the Rings
7 999 Kč –62 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Replika slavného meče Narsil z filmového zpracování Pána prstenů. Celokovový meč s pevnou dřevěnou pochvou. Čistě výstavní kus vhodný ke cosplayi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o kus, jenž obsahuje výrobní vady v podobě škrábanců a odřenin. Zdobení na meči není úplně detailní, jedná se o výrobní vadu. Meč se nedá plně zasunout do pochvy, viz. foto 2.

Meč krále Elendila "NARSIL" Lord of the Rings

"Úlomky Narsilu... Meče jenž uťal Sauronovu ruku... Je ostrý?"

Za časů Druhého věku středozemě začalo budování slavného Gondorského království, kterému vládl Isildurův otec Elendil byl tedy prvním nositelem meče Narsil. V ten osudný den, vytáhla vojska posledního spojenectví Elfů a lidí aby se utkala s vojsky Temného pána Saurona. Elendil v této bitvě padl, však jeho meč ještě neřekl poslední slovo a v ruce prince Isildura uťal Sauronovu ruku s Jedním prstenem. Středozemě byla zachráněna a úlomky Narsilu uloženy v Roklince, dokud se nevrátí Isildurův dědic a nepřihlásí se o své královské právo. Meč Narsil nyní můžete vlastnit i Vy! 

Replika čepele "NARSIL" Je replikou jenž byla vyrobena ne v kovárně ve Středozemi, ale na blízkém Východě. Jedná se o výstavní kus, který ozdobí Váš dům a dodá mu tu správnou Fantasy atmosféru. Jedná se o celokovový meč, na kterém nenajdete ani maličký kus plastu.

Čepel meče měří od špice po záštitu 73,7 cm. Čepel je vyrobena z kovu s leštěným povrchem. Uprostřed čepele najdeme takzvaný "krevní žlab", který se táhne téměř po celé ploše čepele. Ostří meče je již z výroby ostřené, ovšem nejedná se o meč vhodný na sekání, ani na kontaktní šerm. Jedná se o výstavní kus, který ovšem můžete využít pro prostorový trénink. Na rozdíl od své pozdější verze "ANDURIL", na čepeli nenajdeme elfské runy.   

Rukojeť meče "NARSIL" je velmi pěkně zpracovaná se stavbou na takzvaný trn, který prochází skrze celou rukojeť. Dřevěné jádro rukojeti je potažené umělou kůží. Záštita tohoto meče je tvořená z kovové slitiny stejně jako i hlavice. Jak na záštitě tak konečné hlavici, najdeme zdobení v podobě run. Tyto runy ovšem nejsou úplně detailní, jedná se o výrobní vadu! 

Součástí meče je samozřejmě pochva, vyrobena ze dřeva. Pochva je obalena černou eko kůží a ozdobena kovovými prvky na obou koncích pochvy. Také zde najdeme řemínek, jenž slouží k upevnění na opasek. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Druh: meč na kontaktní šerm
Hmotnost : 1958 g
Délka meče: 102,4 cm
Délka čepele: 73,7 cm
Délka rukojeti: 22 cm
Materiál: kov, Kovová slitina, eko kůže, dřevo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: