Zanpakuto "ZARAKI KENPACHI" - BLEACH
Související produkty
Detailní popis produktu
Zanpakuto "ZARAKI KENPACHI" anime bleach
Ocelová katana "ZARAKI KENPACHI" nadchne každého, zejména pak nadšence anime seriálu BLEACH! V tomto seriálu se s touto slavnou a věrohodnou replikou ohání mocný Zaraki Kenpachi. Teď můžete i Vy!
Čepel této katany je věrohodně zpracovaná dle seriálové předlohy. Povšimněte si nepravidelných zubů v temné čepeli s unikátním designem. Čepel je středně naostřena a zachycena v masivní celokovové záštitě. Ta dále pokračuje v kulatou celodřevěnou rukojeť pro pohodlný úchop. Nákončí rukojeti a další detaily jsou opět a pouze z kovu. Pochva slavné katany "ZARAKI KENPACHI" dokonale ladí s designem katany. Kulatá celodřevěná pochva s bílou omotávkou - dobře se drží, neklouže ani s mokrými rukami.
Katana je určena výhradně k dekoraci či nácviku seku.
"Co kdybych ti dal výhodu? Sekni mě kam se ti zachce!"
11. Divize je známá tím, že její členové jsou zaměřeni převážně na kontaktní boj. Její členové jsou obávaní a respektovaní a nejvíc její kapitán, zjizvený muž, jehož největší vášní je boj. Zaraki Kenpachi je obávaný válečník a kapitán 11. divize, jenž je známý svou obrovskou silou, která se rovná i těm nejsilnějším Hollow. Kentapachi je také jediným kapitánem jenž neovládá Shikai ani Bankai a i tak je obávaným protivníkem, kterého rozhodně nechcete naštvat. Nyní se i vy můžete cítit jako kapitán 11. divize a vlastnit legendární meč, jímž se ohání samotný Zaraki Kenpachi!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Filmové a herní repliky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Katana |
| Hmotnost: | 782 g |
| Délka meče: | 105 cm |
| Materiál: | ocel, dřevo, omotávka |
| Délka čepele: | 65 cm |
| Délka rukojeti: | 28,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



