Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Malý bleskový kunai "YELLOW LIGHTNING FROM KONOHA" stříbrný - Naruto

3 hodnocení
399 Kč –25 %
Malý bleskový kunai "YELLOW LIGHTNING FROM KONOHA" stříbrný - Naruto
399 Kč –25 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem

Celokovová, pozlacená replika legendárního bleskového kunaie, užívaného 4. Hokage. Vhodný jak pro trénink tak cosplay. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý bleskový kunai "YELLOW LIGHTNING FROM KONOHA" stříbrný - Naruto

"Musím toho hodně chránit... A proto nemůžu selhat!"

Namikaze Minato byl již na akademii talentovaným a obdivuhodným studentem. Díky jeho schopnostem bylo jasné že to dotáhne daleko a tak se i stalo, dotáhl to až na post 4. Hokáge. Minato ovládal spoustu technik a krom toho jich spoustu sám vynalezl. Např. Rasengan, který později užíval i sám Naruto. Ovšem jeho největší výhodou byla jeho rychlost, kterou měl díky speciální technice, v niž mu byl pomocníkem speciální kunai. A tento kunai nyní může patřit i Vám. 

Replika legendárního kunaie v celokovovém, detailním provedení a ve stylovém stříbrném zbarvení! Celý kunai "YELLOW LIGHTNING FROM KONOHA" měří 17,7 cm. Jeho šipkovitá čepel není broušena, neboť se jedná o čistě výstavní kus, který nedoporučujeme ostřit, ani užívat na vrhání. K prostorovému tréninku na blízko však nůž postačí. 

Váha Kunaie je přesně 66 gramů. Celý povrch nože je postříbřený, což mu dodává velice stylový look, který Vás na 100% zaujme. Na rukojeti najdeme totožné znaky, které jsou i na originálním kusu. Rukojeť je zakončena kruhem o průměru 1,2 cm. K němu je uvázána nylonová tkanina, která může sloužit jako pojistka proti vypadnutí.   

Zlatý bleskový kunai "YELLOW LIGHTNING FROM KONOHA" je ideálním doplňkem ke cosplayi, právě na samotného Namikaze Minata. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrhací nože
Záruka: 2 roky
Druh: replika
Hmotnost: 66 g
Délka: 17,7 cm
Materiál: Nerezová ocel 3cr13, nylonová tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: