• 1 z 2
 

Taktická mačeta "BLACK KUKRI"

32 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 899 Kč
Ušetříte 300 Kč (–33 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
 

Tradiční legendární zbraň nepálských Gurkhů v moderním taktickém provedení

Velice kompaktní mačeta "BLACK KUKRI" působí jako obří pevný nůž nebo malá mačeta. Jinými slovy se jedná o velice funkční jednoruční pracovní nástroj pro dlouhodobé používání. Ideální váha a skvělý úchop tuto mačetu předurčuje k používání v divočině.

Černá a matná povrchová úprava mačety "BLACK KUKRI" zabraňuje odleskům při prosekávání porostu. Díky rozšiřujícímu se tvaru je těžiště mačety posunuto směrem ke špičce, to dává větší dynamiku při seku! Tím jsou nože a mačety Kukri proslavené po celém světě. Velké kukri údajně dokáží setnou hlavu buvolovi na jeden sek. 

Černá matná čepel mačety je pořádně nabroušená a připravená k okamžitému použití. Čepel má z každé strany krevní drážku a je tak předurčená i pro lov v podmínkách přežití. (Toho lze využít jen v případech uvedených v ústavě ČR. Pytláctví není v naší zemi povoleno ani tolerováno.)

Rukojeť mačety je speciálně tvarovaná pro různé velikosti dlaně. Zdrsnění a rozšíření rukojeti v patce zamezuje vyklouznutí mačety z ruky při dlouhodobém sekání a prosekávání porostu. V rukojeti je také průvlek pro taktickou tkaninu.

Nylonové pouzdro s průvlekem na opasek je určen pro vertikální nošení na pravé straně. Taktická mačeta "BLACK KUKRI" tak nahradí pevný nůž i mačetu a není tak potřeba dalších pracovních nástrojů při pobytu v přírodě.

Podobné produkty

Druh mačety
Hmotnost 490 g
Celková délka 44 cm
Délka čepele 31,5 cm
Tloušťka čepele 4 mm
Materiál nerezová ocel, plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora 9.10.2020 12:11
naprosto skvělé
Odpovědět
Š Avatar autora KUKRI 30.8.2020 13:02
Chtěl bych se zeptat jestli přijde i pouzdro
Odpovědět
M Avatar autora 1.4.2020 11:56
Pěkná mačeta za rozumnou cenu. Na ženskou ruku trochu velká rukojeť, ale jinak se drží dobře a je i docela těžká, což není na závadu. I pouzdro vypadá vcelku obstojně a věřím, že nějakou chvíli vydrží.
Odpovědět
JK Avatar autora 20.3.2020 11:59
Prima nůž až mačeta. Doporučuji rukavici. Rukojeť je dost odolná a dlouho sekat bez rukavice nejde. Odstrašující vzhled je ovšem za 500 bodů ????️????
Odpovědět
MF Avatar autora 21.2.2019 19:23
Kukra v pohodě. Hlavně se fajn drží tak se seká samo.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.