• 1 z 7
 

Příruční mačeta / nůž "PERU" s pilkou a pouzdrem

24 hodnocení
 

Kompaktní mačeta určená pro práci v přírodě, kempu, zahradě, chatě. Disponuje 19cm funkční pilkou. Nerezová ocel 2cr13. Nylonové pouzdro na opasek. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 170 Kč (–34 %)
329 Kč
272 Kč bez DPH
   
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
 

Příruční mačeta / nůž "PERU" s pilkou a pouzdrem

Kvalitní outdoorová mačeta o celkové délce 43 cm, určená pro bushcraft, outdoor, survival, zálesáctví, trampování, kempování. S touto mačetou se můžete vydat do divoké přírody s jistotou, že o dřevo a čistý průchod bude postaráno. Mačeta si hravě poradí se zkracováním a sekáním větví, přípravou dřeva na oheň, prosekáváním cesty přes houští, či porcováním jídla. Vzhledem k její velikosti se jedná o skvělý kompromis mezi mačetou a velkým nožem.

Čepel mačety má 28 cm a je vyrobena z oceli 2cr13. Na hřbetu mačety se nachází 19 cm dlouhá pilka, která je funkční! Snadno s ní upravíte větve na požadovanou délku, či připravíte polínka pro přitápění. Uprostřed čepele si můžete všimnout 7 otvorů, které slouží k provlečení provázku. Za pomocí větve si tak můžete vytvořit improvizovaný oštěp.  

Rukojeť mačety je 12,5 cm dlouhá a je opatřena záštitou. Drží se velmi pohodlně a jistě. Delší práce s mačetou je díky omotávce ze zeleného lanka velmi příjemná. Lanko se dá navíc využít mnoha způsoby - stavba přístřešku, náhradní tkaničky, nouzový opasek, oprava vybavení, stažení karimatky apod. 

Mačeta je dodávaná společně s pevným nylonovým pouzdrem na opasek, nebo karabinu. 

Podobné produkty

Druh Mačeta s pilkou
Hmotnost 290 g (bez pouzdra)
Délka 43 cm
Délka čepele 28 cm
Materiál Nerezová ocel 2cr13, nylon
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Nůž peru 5.12.2023 12:06
Kvalitní ocel,ostří drží,perfektně naostřený,pěkný vzhled,pilka slabší. Malé výhrady k rukojeti, konec řeže do dlaně ale trochu šikovný kutil si poradí.Celkově můžu doporučit! Obchod je absolutně v pohodě příští věc objednávám jen ,,chladné zbraně " dík 😉
Odpovědět
JJ Avatar autora PŘÍRUČNÍ MAČETA / NŮŽ "PERU" S PILKOU A POUZDREM 7.4.2023 13:55
Nádherní nůž krásně zpracovaný lehký Pevný Ostrý až holí a v ruce se drží nádherně
Odpovědět