• 1 z 7
 

Příruční mačeta / nůž "PERU" s pilkou a pouzdrem

5 hodnocení
 

Kompaktní mačeta určená pro práci v přírodě, kempu, zahradě, chatě. Disponuje 19cm funkční pilkou. Nerezová ocel 2cr13. Nylonové pouzdro na opasek. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 130 Kč (–26 %)
369 Kč
305 Kč bez DPH
   
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
 

Příruční mačeta / nůž "PERU" s pilkou a pouzdrem

Kvalitní outdoorová mačeta o celkové délce 43 cm, určená pro bushcraft, outdoor, survival, zálesáctví, trampování, kempování. S touto mačetou se můžete vydat do divoké přírody s jistotou, že o dřevo a čistý průchod bude postaráno. Mačeta si hravě poradí se zkracováním a sekáním větví, přípravou dřeva na oheň, prosekáváním cesty přes houští, či porcováním jídla. Vzhledem k její velikosti se jedná o skvělý kompromis mezi mačetou a velkým nožem.

Čepel mačety má 28 cm a je vyrobena z oceli 2cr13. Na hřbetu mačety se nachází 19 cm dlouhá pilka, která je funkční! Snadno s ní upravíte větve na požadovanou délku, či připravíte polínka pro přitápění. Uprostřed čepele si můžete všimnout 7 otvorů, které slouží k provlečení provázku. Za pomocí větve si tak můžete vytvořit improvizovaný oštěp.  

Rukojeť mačety je 12,5 cm dlouhá a je opatřena záštitou. Drží se velmi pohodlně a jistě. Delší práce s mačetou je díky omotávce ze zeleného lanka velmi příjemná. Lanko se dá navíc využít mnoha způsoby - stavba přístřešku, náhradní tkaničky, nouzový opasek, oprava vybavení, stažení karimatky apod. 

Mačeta je dodávaná společně s pevným nylonovým pouzdrem na opasek, nebo karabinu. 

Podobné produkty

Druh Mačeta s pilkou
Hmotnost 290 g (bez pouzdra)
Délka 43 cm
Délka čepele 28 cm
Materiál Nerezová ocel 2cr13, nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: