HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" Cold Steel

76 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Legendární kousek z rekordně úspěšné Cold Steel série Warrior Tanto, Wakizashis a Katanas! Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" je dokonalým kompromisem mezi samurajskou katanou či kratším wakizashim, a zároveň praktickou mačetou! Je velmi ostrá, skvěle ovladatelná a navíc zatraceně pěkná na pohled! :-)

Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" představuje spojení tisícileté japonské mečířské historie a moderních hi-tech materiálů! Katana/mačeta disponuje širokou, zakřivenou čepelí a masivní ocelovou tubou vyrobenou z tepelně opracované 1055 vysoko-uhlíkové oceli s povrchovou úpravou proti rzi. Rukojeť je vyrobena z polypropylenu, vstřikovaného pod vysokým tlakem, a designově věrně imituje oplet japonských mečů. Tyto materiály činí celou řadu neuvěřitelně odolnou proti poškození a vůči povětrnostním vlivům - materiály nemění tvar, neodírají se, nepraskají a vyžadují jen velmi malou údržbu. 

Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" je dodávána v pouzdře Cor-Ex pro snazší přepravu, skladování a nošení. Pouzdro je vyztuženo ve špičce proti proříznutí, a díky otvoru v záštitě zbraně ji lze poutkem snadno připevnit. 

Podobné produkty

Druh mačety
Hmotnost 711,57 g
Délka 63,5 cm
Délka čepele 45,7 cm
Tloušťka čepele 2,8 mm
Materiál nerezová ocel 1055 Carbon, polypropylen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: