HQ! Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" Cold Steel

94 hodnocení
 

Pevná, spolehliví a velice ostrá mačeta od firmy COLD STEEL. Mačeta zhotovená ve stylu japonského meče Wakizashi. Pouzdro součástí balení. 

Dostupnost Skladem
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
   
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
 

Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" Cold Steel

Legendární kousek z rekordně úspěšné Cold Steel série Warrior Tanto, Wakizashis a Katanas! Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" je dokonalým kompromisem mezi samurajskou katanou či kratším wakizashim, a zároveň praktickou mačetou! Je velmi ostrá, skvěle ovladatelná a navíc zatraceně pěkná na pohled! :-)

Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" představuje spojení tisícileté japonské mečířské historie a moderních hi-tech materiálů! Katana/mačeta disponuje širokou, zakřivenou čepelí a masivní ocelovou tubou vyrobenou z tepelně opracované 1055 vysoko-uhlíkové oceli s povrchovou úpravou proti rzi. Rukojeť je vyrobena z polypropylenu, vstřikovaného pod vysokým tlakem, a designově věrně imituje oplet japonských mečů. Tyto materiály činí celou řadu neuvěřitelně odolnou proti poškození a vůči povětrnostním vlivům - materiály nemění tvar, neodírají se, nepraskají a vyžadují jen velmi malou údržbu. 

Katana/mačeta "TACTICAL WAKIZASHI MACHETE" je dodávána v pouzdře Cor-Ex pro snazší přepravu, skladování a nošení. Pouzdro je vyztuženo ve špičce proti proříznutí, a díky otvoru v záštitě zbraně ji lze poutkem snadno připevnit. 

 

Podobné produkty

Druh mačety
Hmotnost 711,57 g
Délka 63,5 cm
Délka čepele 45,7 cm
Tloušťka čepele 2,8 mm
Materiál nerezová ocel 1055 Carbon, polypropylen
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PR Avatar autora tactical wakizashi 17.6.2022 11:31
Od nákupu, přes informace o průběhu dodání jsem velice spokojen. Po dodání zboží další reakce, jestli je vše v pořádku, takže za mě spokojenost. Ohledně zboží jsem spokojený, co jsem očekával, to jsem obdržel. Takže teď jen do praxe a uvidíme.
Odpovědět
DH Avatar autora 20.5.2022 13:35
Zklamání, je to velký šmejd. Po 30ti minutách praskla rukojet ve sváru. Nechápu, proč je to vyrobeno ze dvou kusů a svařeno. Nepoužitelné..
Odpovědět
PR Avatar autora 17.6.2022 11:33
Jak se k tomu prodejce postavil? Ať vím, co mě čeká.... Já odzkouším v brzké době v terénu. Sekal jste jen dřevo, nebo kov na kov či při čem praskla?